Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolestivá menštruácia

Príspevok v téme: Bolestivá menštruácia
naťka999

Mám 15 rokov menštruáciu mám už 2 roky no stále mi nechodí pravidelne. Okrem toho je velmi silná a mám neskutočné bolesti. Je mi z toho zle nemám chuť ani do jedla vnoci sa budím pretože cítim bolesť tabletky mi nezaberajú . Sex som ešte nemala. Prosím viete mi nejako poradiť čo s tým ? Antikoncepciu by som asi nechcela pretože viem aké je to svinstvo takže hľadám iné východisko. ďakujem

naťka999

lindyna- horucu vodu som už skúšala nepomohla :/ alchemilkový čaj určite vyskušam a všetky ostatné rady :)

ďakujem velmi pekne :))

lindyna

A skúšala si napr. horúcu sprchu alebo termofor? Keď pustíš horúcu vodu na spodok brucha malo by to skorej uvolniť kŕče. Inak odporúčam alchemilkový čaj. Ja som mávala neskutočné problémy a v 20tich, čo by som čakala už pravidelnú menštruaciu a ked som začala piť tento čaj, najmä tak 10 dní pred, trochu sa včetko zmiernilo, aj PMS trochu ustupili a celkovo to dokáže upraviť cyklus, pravidelnosť. Tento čaj sa dá kúpiť v lekárni. Inak najmä vysaď niekolko dní pred mens. cukry, lebo tie vždy zhoršuju celý priebeh, mám pocit. Inak ešte mám taký postreh, že ked som jedla 2-3 dni pred MS citron, vždy bola slabšia. :) Dúfam, že niektoré z týchto rád ti pomôžu. Máš rozum, že sa hned nevrhneš do antikoncepcie, lebo byť nadopovaná tymy hormonami, to nie je tiež veľká vyhra.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.