Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

mojpohlad

EDIT: Pisem to najma na zaklade tvojich starsich prispevkov v tejto teme. Tam ako hovoris o tych nezmysloch ze zeny nesmu chodit v kratkom lebo su k. a koleduju si o znasilnenie a podobne dristy.

mojpohlad

Kyvadlo:

Vyzeras byt dost nestastny clovek. Si celkom zfrustrovany, ak ta trapia taketo malichernosti.

Ako si na tom so zenami ?

Zda sa, ze ich kvoli niecomu nenavidis.

A co v praci ? dari sa ?

Z toho srabu v akom sa nachadzas ale je mozne sa dostat. Len by to chcelo trochu otvorit mysel, uvolnit sa, vychutnavat si prijemne veci v tomto zivote a smerovat svoj zivot k niecomu zmysluplnemu :) Potom uvidis ze sa budes zaoberat uplne inymi vecami a budes stastnejsi :)

karolinka122

mozno toto bol pre tu zenu maximalne konzervativny spolocensky kostym, co ty vies cim sa zivi ? Druhy krat taku odfot, ked sa rad motas okolo pohrebnych sprievodov a daj sem, nech vidime, tazko hodnotit, co je pre teba minisukna a co slusna sukna, pripadne ci mala 20 cm opatky, alebo decentne lodicky, alebo rovnu obuv.. Normalny chlap by si povedal, to je p..., iny pripadne pookrial ze vidi po zime kusok zenskych noh a ty z toho robis vedu..Mozno aj sam neboztik, ked to "zhora" videl, srdco mu poskocilo :D

klarinetka

tiez sa mi to zda prehnane si dat kratku suknu na pohreb.

Niektore nazory su tu fakt divne, napr. daniuska ocividne trpi nejakym komplexom. Tak jej robi dobre oxidovat tu a otravovat vymyslamy zo chorej hlavy.

Zlatokopa

Teraz sa mylis ty .. bola som minule leto , vonku !a prisaham ti ze na 100 % posledna vec ktora niekoho trapila bola ci mam na sebe kratke cierne saty alebo nie nic ine cierne na leto ani nemam ... a ozajposledna vec co odomna mozes cakat je byt zastancom /hovorcom zien , len pri precitani vyhadreni ze sme kur.y jvoli tomu sa mi nedalo reagovat to je vse ahoj

kyvadlo

ZLatokopa, mylis sa. V tvojoom pripade je jasne, ze si na pohrebe nikdy nebola, lebo vacsia cast sa vzdy kona v chlade a nie vonku v teple, ako si napisala. Preto nema cenu ti na to vobec nieco pisat. ZZrejme si si potrebovala len tak do niekoho kopnut a vzila si sa do role hovorkyne zien.