Velmi zvlastne spravanie ludi

Príspevok v téme: Velmi zvlastne spravanie ludi
kyvadlo

Uz viackrat som videl zvlastnu vec. Popisem. Dnes som siel okolo cintorina a videl som pohrebny sprievod. Vsetci boli v ciernom, ale niektore zeny mali vypasovanu minisuknu-ciernu, takze im boli vidiet cele nohy. Pripadalo mi to ako prejav absolutnej neucty k zosnulemu. Clovek predsa chodi na pohreb, aby si zosnuleho uctil a zaspominal na neho-je to obrad venovany len a len jemu. Prist tam ukazovat nohy, alebo ine casti evokujuce sexualne spravanie upozornujuce na daneho clena sprievodu. Co si o tom myslite? Je to len hlupost, neucta, alebo snaha za kazdu cenu upozornit na seba?

fero111111

ale kzvadlo vyzera na kvalitneho prepinaka :}}} odpovede mi pridu hlboko vazne a az strach :}}} brrr

ty budes pekne posahnuty

MultiLevel

jooj kyvadlo, mysli si co chces :) Ja osobne by som si nikdy nedala na pohreb minisuknu, ale tak isto by mi nikdy nenapadlo nejaku zensku kvoli tomu riesit...toboz nie na fore :) A uz vobec nie na pohrebe. Pokial som bola ucastnikom pohrebu, mala som dost starosti s tym, ako sa s danou situaciou (stratou cloveka) vyrovnat a nie este riesit niekoho suknu a nohy....mozno mam dost svojich starosti, mozno je to tym, ze na pohrebe som zvycajne inych ludi nevnimala/neriesila...Skutocne, to nie je priestor na to, aby som sa zamyslala, preco ma niekto nieco na sebe, co by nemal mat podla nejakeho kodexu....Skus si urcit priority v zivote a prides na to, ze riesit druhych je casto zbytocne, nezmyselne. Aby som sa nehrala na "hrdinku", aj ja sa pozeram po inych, ale snazim sa neriesit ich vyzor a s mojim satnikom to nema nic spolocne :)

daniuska

kyvadlo, taki koralisti, ako ty su najvacsi sexualni delikventi a masovi vrahovia slapiek, lebo su zakomplexovani a nevedia sa inac prejavit, u peknych zien nemaju sancu a skarede nechcu, tak im prepina.

kyvadlo

Multilevel,

spolocenska udalost je spolocenska udalost. Ludia sa tam schadzaju v urcity cas, za urcitym ucelom a spravaju sa podla urcitych dohodnutych pravidiel. Takze, ci sa ti to paci, alebo nie urcite pravidla je kvoli dostojnosti potrebne dodrzat. Zaujimave, je tiez ako sa tu zrazu zisli niektore atypicke, oblecenie vobec neriesiace zeny. Este nikdy som ich tolko nevidel pokope ako zrazu v tejto teme. By som rad videl vase satniky. Ved asi viete o ktore z vas ide.

Agnes998

Ja som mozno zo starej skoly a dnesni mladi to vidia inac, alebo teda mlade, ale mne pride minisukna a hlboky vystrih na pohreb ako nevhodny odev. Na pohreb predsa nejdem balit chlapov a nejdem sa tam past na tom, ako po mne poskuluju o co vzdy ide zenam obliekajucim sa vyzyvavo. Ak som mala nejaku ucty k tomu zosnulemu cloveku tam sa obleciem slusne a decentne a minisuknicku si necham na prechadzku mestom.

MultiLevel

a este mi napadlo....zucastnila som sa bohuzial uz vela pohrebov, povacsine mladych ludi...a ani na jednom som neriesila niekoho oblecenie. A to pokial si dobre pamatam, tiez mali na jednom damy oblecene sukne (v lete), na inom zas zena cerveno-zelenu bundu. Ale zeby ma to az tak iritovalo, aby som nad tym premyslala a urobila z toho temu na forum :D Tak to nie....
Navyse, ovela neuctivejsie k neboztikovi mi pride to, aby som po niekom poskulovala a premyslala nad nim...Na pohrebe mam premyslat akurat tak sama nad sebou a nad tym clovekom, ktory zomrel. A nech si ludia maju oblecene aj spolocenske saty, v takych chvilach mi to je naozaj naozaj jedno...

MultiLevel

Chlap vidi minisuknu a hned mu idu v hlave nekale myslienky? :D A je jedno, ci tu minisuknu vidi na pohrebe, alebo na slnkom zaliatej plazi? Nuz, tak to je potom cisto problem toho daneho chlapa a nie tej zenskej!!!! Pochybujem, ze ta zena si tu minisuknu dala s tym, ze tuzi podvedome/nevedome a neviem este ako, okuzlit niekoho na pohrebe :D :D :D
A okrem ineho, mily prispievatel Kyvadlo, bude sa ti ovela lahsie zit, ak si prestanes vsimat inych :) Takto...vnimat si ich mozes, ale neries ich. Ja som z toho asi uz vyrastla, ale malokedy riesim ludi a ich vyzor. Prejdem okolo niekoho, mozno sa mi jeho oblecenie paci, mozno nie, ale tam to konci. Pre tvoju vlastnu pohodu skus neriesit, preco niekto nieco ma, niekto nieco nema a podobne. Pre mna nie je zvlastna minisukna na pohrebe, skor mi je zvlastne, preco je to niekomu zvlastne :)

§§§

Aj ja som toho názoru, že na pohreb by ženy mali ísť decentne oblečené aj namaľované a nie ako pipky z bordelu. Bolo tu už spomenuté, že etiketu treba dodržiavať pri takýchto spoločenských udalostiach. Každý muž je ináč vzrušivejší na ženské časti tela a preto to u niektorých môže dosť rušivo pôsobiť keď sa pred ním ocitne sporo odetá žena. Veď mužom sa rýchlo postaví a čo ppotom majú chudáci robiť keď im bude stať celý obrad a budú myslieť nie na nebožtiká ale na vagínu nejakej ženy. Je to neslušné a pohoršujúce ak sa žena neprimerane oblieka na spol. stretnutiach takéhoto typu.