Nikto si nespomenie na môj sviatok

Príspevok v téme: Nikto si nespomenie na môj sviatok
Znova ?

Zdravím,Ako každý sviatok ktorý mám,či narodeniny alebo meniny ( dnes ),nikto si na mňa nespomenie.Rodina vôbec,maximálne moja Mamina,aj to otcovi musím pripomenúť že voľačo ja mám,každý sviatok oslavujem sám.......Kamarátov nemám,Kamarátky taktiež.Pomerne mám s toho zlú náladu a hlavne prišla na mňa úzkosť.čo mám urobiť aby som mal čo i len troška lepšiu náladu ? nemám s kým moc písavať,nie som zas uzavretý do seba,ale neberú ma vážne,alebo nemám toľko priateľov čo ostatní.každé moje sviatky som sám...je to deprimujúce.ani len SMS...

james bond

vies ono v dnesnom uponahlanom svete, si aj nie kazdy spomenie, ja tiez obcas zabudnem ze ma niekto meniny alebo narodky, mimochodom odkedy som si ked som mal na fb zverejneny datum narodie priania boli, odkedy to tam nemam prisla 1-2 gratulacie

Adrián86

Ďakujem všetkým,no tak je to smutné keď si nikto nevie spomenúť.a máš pravdu radšej sám ako mať falošných...
Prosím o Admina stránky ktorý by mohol premenovať tento Topic na Znova ...
Smutné ako niektorý zabúdajú

udnxheidjus

Meniny su neni nic dolezite, ja ich mam na vianoce a nikdy som ich nijako neoslavovala ani nic, ziadne darceky, ani pod stromcek nic...

ani narodky neoslavujem...

ale kazdopadne vsetko najlepsie vsetkym Adrianom, clovek si mozno aspon na tie meniny na volakoho s takym menom len spomenie...

milan0102

Som natom tak isto ked mam sviatok tak ziadna sms ani nic podobne, vtedy si len prajem aby som sa dalsieho sviatku uz nedozil

vsetko naj

Adrian, vsetko len to najlepsie k dnesnym meninam....prajem Ti aby si nasiel pravych priatelov, viac pozitivneho myslenia a nech sa ti plnia vsetky zelania :)

dufam, ze som aspon trosku zlepsila naladu :)

ebi77

všetko najlepšie Ti prajem k meninám :) nech sa Ti splnia tajné sny :P
skús niečo o sebe napísať nejaké záujmy, možno práve tu nájdeš priateľov ;-)