Pohyb

vychudnuty

no mne staci ze mam par dni hnacku a vaha ide sama dole ani cvicit nemusim :D normalne schudnem o 2 az 3 kila ktore potom horkotazko nadobudam naspat :D

odpovedam

tak pytas sa, kto kolko schudol ;-) a reakcia je automaticka, ze schudli ti, ktori si upravili jedalnicek. ja mam napr. pohyb 13 dni zo 14 (len den pauza za dva tyzdne) a mojim cielom je priberat, zatial sa dari.

siuzz

Z mojich skusenosti mozem povedat ze s pravdidelnou sportovou aktivitou(napr.beh) sa clovek stava spokojnejsim ,stastnejsim a mozno aj z toho vyplyva,ze nema potrebuje dat si potom vysmazany rezen :-) skor potesi svoje telo niecim co potrebuje-bielkovinami,zeleninou,rybkou.4-5x do tyzdna akakolvek aerobna aktivita a kilo mas iste dolu kazzdym tyzdnom :-) 1-1,5kg tipujem

oxana9

Neviem, či to keď sa niekto niečo takéto spýta hneď znamená, že je nejaký obézny, lenivý človek. Ja sa stravujem ako tak v pohode aj športujem každý deň, iba sa zo zaujímavosti pýtam, to hádam smiem. :)
Ak ste si nevšimli, tak som si nepýtala ani nijaké rady, iba som sa pýtala na skúsenosti. :)

philips

Pohyb ti bude na dve veci, pokiaľ prvé, čo spravíš, keď prídeš domov bude to, že si dáš vysmážaný rezeň, ktorý zaješ polovicou torty...