Ako sa odlubit?

Idiot..

K prvému odseku tvojho jarnokvetového príspevku by som mal aj ja dosť čo povedať, ale nechám to tak. Druhý odsek - viem, každý si vyberá prezývku, ktorá ho charakterizuje. Neviem, ako sa dá nájsť šťastie ústupkami a úskokmi. Nie je to tvoje šťastie len ilúzia? Len falošné uspokojenie túžby po šťastí?

jarny kvet

zlodejSlota, tak neviem ci to je uplne bezne a normalne, lebo ja som mlada a najviac ma frustrovalo, ako si vsetci moji priatelia zili normalne zivoty a ja som bola od takeho zivota "odstrihnuta". ine je, ked ma niekto cely zivot za sebou, je na dochodku, ma odrodene a uz aj vnucata, a ine, ked musis nechat skolu a vsetko, ked mas pocit, ze si skoncil skor ako si vobec zacal zit.

Idiot, a co ti mam poradit? asi tolko, ze mas celkom priliehavy nick, prepac ;) a ze si zivotny ateista, tak za to nikto nemoze, to je tvoj postoj a ten mozes zmenit kedykolvek sa rozhodnes. stastie nie je pocit, ale volba, rozhodnutie. mne toto velmi velmi pomohlo a ano, napriek vsetkemu, som stastna

Idiot..

Viete vy čo? Tie reči ako "čas všetko zahojí" to je katastrofa. Čas spôsobí len to, že sa človek z vyčerpania a z dôvodu vlastnej ochrany prestane zamýšľať. Vypustí trápenie. Ako keď železná reťaz zarastie do krku chudáka psíka. Nie je to riešenie, len založenie papiera do poličky. Ako keď vám príde pokuta. Zľaknete sa, nemáte na zaplatenie tak to založíte niekam do poličky, že kašlete na to. Zabudnete na to, netrápi vás viac. Ale ona funguje, nabiehajú úroky a ktovie, akú podobu raz bude mať v takomto prípade "exekúcia"?

Idiot..

Jarný kvet - A čo poradíš tým, ktorí neveria, takým životným ateistom, čo nemajú vieru a vidia, čo vidia?

zlodejSlota

jarny kvet
nie si sama, co zazila vaznu chorobu, v casoch, kde je kazdy 9 z 10 chory, je to uplne bezne a normalne ;)

jarny kvet

nie, nie je to hovadina. ja som zazila aj nestastnu lasku a zazila som aj vaznu chorobu a kazdodenne pre teba a ostatnych samozrejme veci zrazu boli ako pokorit alpy (nastastie len docasne), takze ano, tisickrat horsie som znasala tie druhe veci, ako stratenu lasku. lebo ja verim, ze taku a ovela lepsiu este zazijem a dotyncy iste nebol "muz mojho zivota", lebo keby bol, tak by to cele dopadlo inak ;)
a to som tiez kedysi plakala do vankusa kvoli dotycnemu a myslela si, ze to nikdy neprejde, a jasne ze preslo. takze ano, nech si poplace, ale v ziadnom pripade sa mu neruti svet a odlubenie pride, skor ci neskor.

1557

Je totalna kravina argumentovat, ze su veci tisicnasobne horsie. To je ako keby mate rakovinu a ja vam zadrem, ze "ale su aj tisickrat horsie veci"... Alebo pokial vidis do duse clovekovi cez internet, tak prosim, zaloz si zivnost a psychologicku poradnu :)

Vies, ide mi o to, ze ked mas rakovinu, vies s tym bojovat, ked nemas pracu, vies si najst inu, ale ak stratis lasku zivota, povedzme ze ekvivalent, zomrie ti surodenec, TAK TO UZ je zla vec, kde horsia uz proste nie je...

Podla mna idete na to zle, namiesto toho, aby ste ho nechali chvilu plakat a nech si sam uvedomi co ma, este idete proti nemu a to podporuje jeho depky.

fuiyefnxyhgd

Idiot, ake su tisickrat horsie veci? To sa pytas vazne? Nezijes v tomto svete? Nevsimas si zivoty druhych ludi? Nerozpravas sa s ludmi? Nestretavas sa s ludmi? Necitas? Nesledujes televiziu? Nechodis na internet? Naozaj si nevies vo svojej hlave, ktora udajne vidi v laske nieco viac ako ostatny, predstavit ake hrozne veci sa v zivote stavaju?

hanka9

jarny kvet
velmi zle si si vysvetlila moje slova a z dovodov neznalosti problemu robis urychlene a ukvapene zavery.

Tak vysvetlim to este raz a zrozumitelnejsie pre pochopenie.

-Podla toho co som pocula a comu aj verim, ked sa chces zbavit svojich problemov z minulosti a chces zacat novy zivot, tak „urcite cvicenie“ dajme tomu so zapalenim svojej vlastnej starsej fotky je podla mna namieste a ja tomu skor verim, ako neverim. A takisto ked chces sa napr. odlubit, pomoct si sama tak nevidim nic zle na tom. aby si dany subjekt od seba neodizolovala .
-Odizolovat neznamena niekomu ublizit !!!, ale znamena vyhnat zle myslienky, zabudnut, ocistit sa !!! a zacat lepsi zivot !!! Cize techniky „starych bab“ podla mna mozu byt .

P.s- vsak aj ty keby si mala otca choreho a v nemocnici tak mu zelas z domu uzdravenie, resp. sa za neho v kostole modlis, ci nie? A ty ked si napr. chora nepouzivas doma autogenny trening, cvicenie? Ja ano.

-No a v tej samej podstate ked tahas za sebou balvan, tak ho musis odstrihnut, zbavit sa ho, ci nie? Vsak balvanu sa nic po odstrihnuti nestane,tak aky strach ??