Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

Iveta Michael

A dodatok: vzkaz pro přítele:)

Premýšľala som trochu ... mám kamaráta čo išiel do U.K. a vedel iba ,,how are you,, :) naučil sa ten jazyk úplne sám v prirodzenom prostredí - tvrdil mi že ulica je najlepší učiteľ a dnes spíkuje takmer ako rodený Angličan:)

Iveta Michael

Daniellita1

nechápem tých čo ešte tebe čosi vyčítajú ..sebectvo..? prepánajána,veď ty sa mu snažíš celkom podriadiť kedže ho ľúbiš:(

ale moja poviem ti iba toľko,že tí ľudia asi nezažili ten psychoteror! aby si za celé 3 roky vášho vzťahu neprežila jediný víkend s ním sama mi príde až neuveriteĺné! mám dojem že si citlivá duša a to by si moja neuniesla,garantujem ti že život spoločne ,,prežitý,, v tieni jeho rodiny by ťa zahubil:(

Zbaĺ sa a odíď do U.K.! London je nádherný:) mám vlastnú skúsenosť,niekedy musí človek opustiť svoju krajinu aby sa ,,oslobodil,, a prídeš okrem iného na iné myšlienky,začneš na problém nazerať s odstupom a možno sa vec vyrieši sama .. NEVÁHAJ! Máš príležitosť a tá sa nenaskytne hocikedy,veľmi ti držím palce!

Maoam

Danielitta, listina tvojich prehreskov PRED svadbou je coraz dlhsia :DD.
Kasli na to, prosimta, zbal si kufor a chod do UK.

Sharon85

Daniellita, a si si ista, ze by tvojmu priatelovi nedali hypoteku?? mam kamosku, ktorej priatelovi (nie su zobrati) dali hypoteku 40000€, je zivnostnik a dokonca ani nie je slovak, je z madarska... a dali mu, trochu to sice trvalo, mozno 2-3 mesiace, ale dali mu... tak preco by nedali tvojmu, ked je este k tomu slovak?? inak ja tiez akurat odchadzam do zahranicia, tiez moj priatel nie je nadseny (rovnako ak otvoj nechce ist so mnou, lebo nevie jazyk, tu ma svoju robotu, ktora ho bavi - tiez zivnostnik), lenze ja odmietam sa tu zdierat za 300€, ked sa mozem zdierat vonku za 1200€!!!

to bol len priklad, ale tak vsetci vieme, ze ak sa cloveku zadari, da sa vonku zarobit 2-3 nasobok slovenskeho platu, vsakze...

Daniellita1

Parada! Dalsia vec! Po pol roku vycitka, ze som si dala na FB, ze som zasnubena! Podotykam, bolo to v predvecer navratu domov z dovolenky kde sme sa zasnubili. Nemohla som mat tusenia, ze suseda ktorej brata mam v priateloch to pojde hned vyzvonit! Pravdaze som najhorsia ja, lebo ako som sa opovazila to oznamit svojim priatelom na FB. Cize oni su este aj urazeni po pol roku, ze sa nedozvedeli o nasich zasnubach ako prvy! Nie na klebetnu susedu, ale na mna!! Pritom o nejakych 20hodin sme boli doma a hned sme im to povedali! Uz mam take nervy! Vraj ci by to neslo bez ovacii, baby ja sa asi dnes musim ozrat, toto je silna kava na mna...

Daniellita1

Baby toto mi vravi moj mozog... Presne toto... Este presvedcit srdce... Doteraz som bola v tom, ze ma fajn rodicov, mozno prilis starostlivych, ale fajn. Toto ma tak sklamalo, ze to neviem ani vypovedat. Ta pretvarka... Bohvie co este neviem, co som si omylom nevypocula...

Maoam

presne tak, naveky vekov az do ich smrti jej budu vykrikovat vsetko, co im dali, darovali a ona bude vzdy ta zla, ked pride nebodaj dieta, este horsie

najlepsie bude, ked mu vyberu nevestu z dediny podla ich vlastneho konkurzu a patricne spoja majetky ako v 19.storoci

karolinka122

a este som zabudla, ta VDACNOST, co im budes musiet do konca zivota prejavovat, ze byvas zadarmo a aj keby si ako kolvek bola vdacna, vzdy to bude malo, nikdy nebudu mat pocit, ze si sa dostatocne zavdacila...