Mam chut zrusit svadbu!

Príspevok v téme: Mam chut zrusit svadbu!
Daniellita1

Mame mat v lete s priatelom svadbu ja si prajem malu sukromnu lebo nemam rodinu, mam len sestru a par blizkych, predstavovala som si ze pojdu jeho rodicia a brat so zenou (aj ked on mava blbe reci) to by som este prezila. Lenze sa to dozvedel zvysok rodiny a uz sa to pomaly rozsiruje jeden ujo druhy ujo, jeho zena, syn obaja dost piju, ten jeden je este ok ale ten druhy ma tiez nevkusne dedinske reci, naposledy typu ze to ani poriadna svadba nebude, mala som chut povedat kto nechce nemusi chodit! Dalsi z rodiny sa tvaria urazene, otras! Mam chut zrusit celu milu svadbu! Najhorsie je ze priatel vobec nerespektuje, ze ja tam chcem mat max jeho rodicov a brata a zaciname sa kvoli tomu hadat! Uplne naj by bolo o dvoch svedkoch a hotovo=// Nemienim sa pozerat na opitych ludi a pocuvat hlupe reci na svojej svadbe. Sama budem mat 4 ludi. Co s tym? Zacina mi dost vadit aj ako zijeme, mam pocit, ze si nemozem na vikend nieco naplanovat lebo stale niekto z rodiny nieco robit, naposledy v nedelu o 7 rano. Zacinam mat naozaj vsetkeho plne zuby, mam 30 rokov a ziaden samostatny zivot ale ta svadba je posledna kvapka..:( Mala som si asi najst niekoho samostatnejsieho s podobnym osudom, pretoze toto rodinkovanie nechapem a nikdy nepochopim.:(

Daniellita1

Ale vlastne ano, dobra otazka, preco... Lebo som sprosta a milujem ho, asi dufam, ze to bude lepsie lenze ja zijem v strasnom napati, hlavne tie vikendy chcem aby boli len pre nas, lenze on ako povedal ´pre pokoj v rodine´ radsej ide teda robit co treba alebo potom ak ideme niekam na vylet tak samozrejme sa to nezaobide bez nejakych poznamok (hlavne ten stryko) Najradsej by som bola keby nemal ziadnu rodinu ako ja, lebo je to otrasne...

Daniellita1

Ano to by som naozaj chcela, ale posledne dva tyzdne sa len hadame a vsetko to ide dolu vodou. Viem presne ze keby sme boli sami len dvaja bolo by to dobre ale takto? Do vsetkeho sa nam montuje jeho rodina a ja na to prestavam mat silu...

Maoam

ty si sem uz pisala, len pod inym nickom, ze?

preco sa ides vydavat, ked si dlhodobo nespokojna vo vztahu a so vsetkymi moznymi okolnostami vobec nie stastna? bolo toho viac co si zbezne pamätam...