Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú

Príspevok v téme: Susedia, vzdy sa najdu nejaky, čo vas nahnevajú
Fero M.

POvedzte mi.ci je toto normalne..

Pred pol rokom susedia podnami oslavovali do 00:30 v noci. Manzelka vstavala o 5tej do prace, tak ich isla upozornit aby boli tichsie a ze co to ma vlastne znamenat. Tak si to tam vykecali a stichli.
Dnes sme stretli manzelku muza ktory otvoril a zacala nam nakladat ze co sme si vtedy dovolili, ze oni su slusny susedia a stalo sa to raz a ze im zomrel syn 8 rocny na rakovinu a oni mali posedenie, a s placom nas zacalaa slovne napadat vo vytaahu a urazat. Dva mesiace pred tym som tam bol ja lebo jej manzel vratal s priklepovou vrtackou o 21:45 na co vsetci susedia triwskiali dookola a sused vedla prisiel k nam ze co vystrajame. Tak som mu to vysvetlil a isli sme ich spolocne upozornit.
Susede som vysveylil ze ma mrzi ze co sa im stalo ale nech to nevytahuje do podstaty veci.
Naco zacala ze keby sa to stalo nam a hluposti a tresla dverami na vytahu co takmer odleteli. Predtym mi vynadala ze sim hlupy atd, tak som otvoril a spytal sa jej ze ak som ja hlupy ci je toto inteligentne. A znova to iste dookola

Fero M.

karolinka je to žiaľ tak, dneska uprimnosť je vzácnosť. Ako vravíš piju spolu kávu a... Ale pritom sa rád pozdravim susedom, opýtam sa ako sa majú, pohladím im psíka, podržím dvere. Stačilo by aby ludia brali na seba ohľady a trošku chceli a všetko by vyeralo ináč. Lenže taká je doba a štat, ludia maju ine problémy a tak zvysoka kaslu na medziludske vzťahy ak nemaju pomaly čo jesť

karolinka122

ja tvrdim odjakziva, najlepsi sused je ten, o ktorom nevies...vazne..mate pokoj a radsej mat viac priestoru pre rodinu, kamaratov, ktorych si na rozdiel od susedov clovek vybera, ako nejaku susedu zvedavu, co nema ine co na praci, ako kazdeho sledovat a klebetit a este sa vam aj snazit votriet do bytu bez ohladu, ci mate cas alebo nie a otravovat , vyzierat susedov, lebo vzdy citila, ked sme nieco dobre piekli, varilo, ked byvala nad nami.. to bolo, ked som byvala s rodicmi mali sme taku, trvalo to roky, potom otcovi praskli nervy a skoncilo to.. Mne sa to aj dari, s nikym nic.. Ked to tu vidim, ake velke kamosky, piju pred barakom kavicku spolu, pofajcievaju a potom sa vsade ohovaraju..

Fero M.

akcpetoval by som to viac ak by bol vikend.
akceptoval by som to viac ak by to bolo do 11, do polnoci.
akceptoval by som to viac ak by som vedel o co ide.
akceptoval by som to viac ak by na dverach povedali o co ide.
akceptoval by som to viac ak by manzelka nevstavala o 5

Mozno ini susedia vedeli co som nevedel ja lebo tu byvaju dlhsie. A ak by mali susedia vedla v tom case male dieta tak ako maju teraz mesacne babo tak by to urcite neakceptovali. Minule tu niekto tiez robil oslavu a prisiel sused ku nam ci by sme neboli tichsie a pritom sme to neboli my a to bolo 22:00 a nie 00:30.
Ale beriem to tak ze jej to vtedy nepadlo dobre aj ked sa najdu ludia co by rovno volali policajtov a povedali by vam ze akceptovat nemusia nic lebo nocny klud je do 22:00 a ich to nezaujima. Moze ta oslava nyt aj raz za desat rokov ale ked je to v strede tyzdna a vy vstavate o 4 hodiny do prace tak sa vas tam nikto oytat nebude ci mal sused oslavu alebo nie. Navyse ak lridete aby boki tichsie a opity sused otvoril a este mudrovak ze co sa take deje atd namiesto toho aby vysvetlil o co vlastne ide.

orol

Pisem z mangelovho, za chvilu ma vyduri :-o)

P.s- to som povedala obrazne 1-2 x do roka, u nas to ziadny sused neprehana este to by mu chybalo :-o)

dobru

orol

Prave ze vobec neposudzujem len z jednej strany, ale zo vsetkych stran

ak je sused normalny, tak za to ze 1-2x do roka oslavuje do polnoci mu urcite nebudem robit problemy a strpim jeho oslavu

muc

hanka9 posudzujes veci iba z jednej strany. okrem toho, ze maju byt susedia tolerantni a chapavi, maju byt k sebe aj OHLADUPLNI a svoje oslavy ukocirovat aby inych nevyrusovali, alebo nech si idu oslavovat do restiky. nemoze v kralikarnach byt tolerancia na jednej strane bez ohladuplnosti na strane druhej.

hanka9

Normalni susedia v bytovke by mali byt k sebe tolerantni a chapavi. Ked sa 1-2 razy do roka robi u niekoho oslava narodenin, ci narodenie dietata atd, tak by to mal kazdy normalny sused chapat, strpiet a nevyvodzovat z toho ziadne nerozumne zavery. Naviac, robime to vsetci, v bytovke je pocut aj Fera, vsak :-o))

Daniellita1

Mna skor udivuje, ze mali hlucny kar! Mne umriet dieta, tak na ziaden kar nemam ani pomyslenia a uz vobec nie hlucny!