CO TO BOLO???

Alternativa

:D a kedze si stresak a nervak, tak pouzivaj hlboke dychanie vzdy, ked budes tesne pred tym nervakom. Staci aspon 3x sa zhlboka nadychnut, vydych by mal byt kusok dlhsi ako nadych a po 3. vydychu VYKROC k rieseniu - uspech je isty : mozog prekysliceny, nervicky ukludnene. Fakt to dychanie funguje aj na stojaka :d

samotqa

ja som mala tale stavy pred maturamy... stres a prepracovanie... malo spanku... presne ako pise alternativa... a potom ece v prvaku na vyske... zosypala som sa po tazkej skuske :) ale uz som sa naucila take zataze zvladat... az flegmaticky :D

Alternativa

Ak este taky stav pocitis, zostan v klude, najlepsie lezat a zhlboka dychaj. Za par minut by to malo prejst. A ak to bude pri telke alebo hlucnej hudbe, vypni vsetko.

Alternativa

Odhadujem to na nervy, mozno prepracovanie, celkova unava. Presnejsie si to asi vysvetlis sama. Dopraj si dostatok spanku, vyvazenu stravu s vitaminmi /ovocie, zelenina/, B-komplex a horcik /magnezium/ si kup v lekarni. Miesto telky alebo DVD chod na vzduch, rychla chodza je super aj pred spanim. A horory, krimosky vynechaj. Klidek, tabacek, urcite bude vsetko OK.