komu sa podarilo koľko schudnut a je na seba hrdi

Baborka

Ja som schudla za pol roka 15 kg. Cvičila som, plávala, držala diétu a užívala Lipoxal pre rýchlejšie spaľovanie tukov. Doteraz som si váhu udržala a už je to dva roky

dvorco

Ahojte ja som schudol za 6 mesiacov 30kg a to len vdaka pohybu a zmene stravovania.Som vodic kamionu a vetsinu casu som na cestach a ked som doma tak sa venujem stavbe.Asi takto kazdy ma cas si ist aspon 3-4 krat do tyzdna zabehat na 45 minut ja chodim 4 krat na 1hodinu niekedy aj viac je to super.Stravovanie len tolko prestal som jest Bravcove Hovadzie masko klobasky parky chleba sladkosti pit alkohol.Moja strava asi takto samozrejme nie kazdy den to iste:-) ovsene vlocky jablko ananas to su ranajky,kuracie masko varene 120g brokolica mrkva kalerab vsetko varene v bujonovej vode,vecera maces ajvar cili a jablko.Snzim sa aby moj denny prisun tekutin nebol mensi ako 2l vody nie cola fanta a podobne.Ranajky 7:OO obed 12:00 vecera a to je dolezite max do 17:00.Vsetko je to o tom chciet a vydrzat.A na koniec inspiracia pre vas meriam 174 mal som 106kg a dnes mam naozaj 75kg a citim sa fajn prestal som aj chrapat :-)!!!!ahojte dnes je 25.9.011 a som v Dansku

pravekymuz

.. ja som schudol 39kg za 8 mesiacov :) vdaka upravenej strave (ziadne sladkosti, ziadne tucne jedla, ziadne bravcoviny, ziadne udeniny, ziadne pecivo, ziadne sladene napoje, minimum alkoholu, ziadne zbytocne tuky) a behu, zo zaciatku 4-5x tyzdenne, teraz pre zaneprazdnenost a lenivost uz len 2x do tyzdna..