komu sa podarilo koľko schudnut a je na seba hrdi

jajka01

ahojte. tato vasa diskusia ma fakt inspirovala, hlavne prispevok od samanthy245 pretoze som s vyskou aj vahou tak podobne na tom ako ona...takze som sa do zdraveho chudnutia pustila aj ja. sledujem si stravu tretí den a kilecko je dole :) tak dufam ze to tak dobre pojde aj nadalej...nehladujem, papkam 5x za den, len zdravsie a trosku pohybu kazdy den :)))

Luckatucka

Ivett16 : vau,obdivujem Ta.Musis vyzerat super.Ja vyzeram hrozne,strasne sa trapim.Zacala som na sebe makat a potrebujem zhodit zo 67kg na 63kg a menej,najlepsie by bolo 60kg.
Je mi hrozne ked sa pozriem do zrkadla a vidim svoje tucne stehna,velky zadok a sadlo na bruchu.Aj moje miery su otrasne :
pas - 76cm
boky - 103cm
Tak velmi by som uz chcela mat pas - 70cm a boky - 97cm.
Snazim sa mesiac makat,kazdy den cvicit.Nejem sladkosti,mucne jedla,vyprazane,cestoviny,mastne a stravujem sa delenou stravou.Ku vsetkemu vela zeleniny.
Dufam,ze 23.8 budem vazit min.63kg,vtedy budem stastna.
Cvicim cvicenie P90X,no nasla som aj cvicenie na stranke bodyrock ale neviem co mam kedy cvicit.Je tam vela cviceni a neviem ako si to mam rozvrhnut na 5 dni.Necvicite niekto podla bodyrock?

Ivett16

Ja som na seba velmi hrda, schudla som 32 kg za 11 mesiacov, zacalo sa to 5.8.2010 cize za chvilku to bude presne rok co som od zakladu zmenila svoje stravovacie navyky. Zacala som jest pravidelne kazde 2 az 3 hodiny, priblizne 5, 6 a niekedy aj 8 krat za den, zalezi od toho kedy vstanem a kedy idem spat. Musim povedat, ze si myslim ze som to dokazala, najma kvoli tomu, ze som nabrala informacie ako schudnut, a hlavne som sa chcela zdravsie stravovat a chcela som pre to nieco urobit. Chciet schudnut nestaci, clovek musi chciet aj nieco zmenit... Aby bol obraz kompletny mam 165 cm a teraz vazim 57 kg (na povodnych 89 zo 60 som sa dopracovala v priebehu 5 rokov na VS kedy som jedla velmi nepravidelne, neranajkovala som, nedesiatovala, sem tam som si dala obed a niekedy len veceru, mala som chute dat si sladke, vzapati slane, kysle a podobne... Prehanalo ma, netravilo mi dobre, zla kondicia, tazke dychanie najma v noci pocas spanku) dnes je vsetko inak, pravidelne vyprazdnovanie, dobre travenie, nue som nafuknut nedychcim. Jednoducho sa citim uzasne... Trosku sa bojim aby som znovu nepribrala, takze si davam pozor na to, aby som stale jedla pravidelne a zdravo (vela zeleniny ovocia, chude maso, ryby, celozrnne pecivo, jogurty) a samozrejma pijem cistu neperlivu vodu. alebo nesladene caje, cca 1 kava za den. Chudla som postupne, zo zaciatku priblizne 0,8 az 1 kg za tyzden, ked som schudla priblizne na 68 kg tak to slo 2 kg za mesiac a neskor 1 kg za mesiac... V sucasnosti som s vahou spokojna a chcem si ju udrzat... A aby som nezabudla na pohyb, ja vela chodim cca 1 hodinu denne rychla chodza cca 10 km. Tento pohyb som mala vzdy... Do fitness som zacala chodit po zhodeni 15 kg priblizbe 2 krat za tyzden, ale len pocas semestra, cez skuskove nic... A teraz tiez nechodim cvicit, len ta rychla chodza :) uzasne su samozrejma aj reakcie okolia, na ktorych sa teraz celkom zabavam, pretoze ludia ma takmer nespoznavaju, chvilku im trva kym sa naozaj presvadcia, ze som to ja... Tesim sa z toho ako vypadam a tesim sa so svojho zdravotneho stavu, pretoze ten sa ani neda porovnat... Vela uspechov vam vsetkym... Nie je to o pevnej voly, skor o sebadiscipline... Teraz uz nebyvsm hladna, co je tiez jeden z pilierov uspechu...

Simici

Ahojte..ja som schudla cca 16kg, ale bol to hrozný boj, pretože predtým som to vzdala vždy. Vydržala som nejesť sladké a veša sa hýbať...možno si myslíte že je to otrpané ale mne to pomohlo a vešmi :) nikdy som nebola na seba taká hrdá :) a síce by bolo ešte dobré pár kg schudnúť, ale už nie tak rýchlo...tých 16 kg bolo za jeden mesiac...ale cítim sa lepšie :)

Loritte

Ja som scudla 7 kg :) Ale Ale ešte ma čaká 5 kg. Dúfam že to dám dole za tento mesiac, aby som mohla už 2.2 (ako učiteľka v novej škole) vyzerať možno trocha lepšie ako pred rokom .. Držte palce :)

sydney

predminulu zimu som nabehla nasrano do posilky znechutena zo svojho tela (vahu neviem,lebo sa nevazim,navyse som dost tazka a to je skreslujuce).nosila som velkost L-XL, po 3 mesiacoch cvicenia vo fitku,prestania zratia kravin to slo ani neviem ako dole na M.je to aj o mysleni co si clovek vsugeruje - ja som si proste povedala ze schudnem a basta.do S sa uz nenarvem,mam 178 a nemozem v tom dychat (nechapem ako to tie modelky dokazu) :D