komu sa podarilo koľko schudnut a je na seba hrdi

darkmother

hehe existuje nejake minimum a maximum, ale keby som mala spocitat vsetky tie kila co som musela zhadzovat po kazdom jojo efekte, urcite by to bolo aspon 30 :D

katkaag

..no ja som za rok zhodila z 86 kg na 64 kg...zostala som tehotna pocas tehotenstva som všetko pribrala naspať a eraz pol roka od porodu zo mna nezliezlo ani kilo..chcem sa pustit znova do boja len pri drobcovi mi to moc nejde :((

nikki.7

ahojte...už som sem prispievala 12.3, ale chcem sa pochválit,že odvtedy sa mi podarilo zíst na 64,4, teraz si to držím už dávno.

viem,nie je to neviem aký úbytok,ale od začiatku môjho boja je to takmer 16 kg...

som na to patrične hrdá a verím,že sa mi podarí zíst na mojich vysnívaných 60 kg...

Martina_T

Ja sa mozem pochvalit s 10 schudnutymi kilami za takmer pol roka. Mojou podporou bolo alli a rozmyslam, ze si to este zopakujem :)

Jess1

zo 101kg na 70 behom 1 roka. Zmenil som prejedanie sa a nezdrave jedla za ovocie zeleninu, sem tam masko a samozrejme, denne 200 brusakov, 200 klikov, 200 drepov :)

vaha mi vydrzala cca 3 roky, teraz mam 82, a rozhodol som sa sportovat znovu.

Jess1

zo 101kg na 70 behom 1 roka. Zmenil som prejedanie sa a nezdrave jedla za ovocie zeleninu, sem tam masko a samozrejme, denne 200 brusakov, 200 klikov, 200 drepov :)

vaha mi vydrzala cca 3 roky, teraz mam 82, a rozhodol som sa sportovat znovu.

xdanielax

no takze vidim ze v tejto teme je tou spasitelkou oviec bashul.
Vyborne!! dufam ze vam je jasne ze detox sa neda drzat naveky.
Detox je na ocistu organizmu.

A zeny, co sa riadili detoxom pani macingovej (alebo akymkolvek inym)... samozrejme ze schudli a boli nadsene ako im je dobre, ked dovtedy jedli piate cez deviate a zrazu jedia zdrave veci, vitaminy nejedia pecivo atd.. vela radosti bolo.

a viete co sa stalo o par mesiacov? Vaha je naspat.

smajliQa

schudla som 15 kil, v podstate za par tyzdnov.... bola som na seba hrda, dokial som nezistila ze to hranici s anorexiou..

teraz musim dobrovolne priberat.
takze tak. ziadne ze,, sutazime kto schudne najviac,?? no coment!!!!!!