komu sa podarilo koľko schudnut a je na seba hrdi

:)

Ja to nechápem....schudla som...ale len nejak 2 - 3 kilá...ale nohavice sú mi čoraz obtiahnutejšie...a pritom cvičím každý deň...a je to aj celkom vidieť na mne...

bengorry.258

ahoj prosim poslal by si mi tu dietu ako si schudla 15 kg za mesiac? ja som za emsiac schudla ais taklich 10kg ale chcela by som viac prosim ta posli mi ju dakujem

Yvett1212

Bashul- Prosim posles mi tu tvoju dietku? :) Bola by som ti za to neskutocne vdacna. :) Aj ja potrebujem schudnut. Co najviac ak by sa dalo.

Helus

bashul ako citala som o tvojom detoxe,nebolo to podla knihy od pani MACINGOVEJ?Pocula som o tom,ze sa vycisti krv,aj cievy,usadeniny z klbov.

Bashul

Ahojte...zatiaľ som spokojná,za mesiac 15 kíl dolu,špeciálna detoxikačná kúra.Síce som papala zeleninku a jedlá podľa knihy,ale v neobmedzenom množstve.Naviac zlepšila sa mi kvalita vlasov,pleti,zmizli ekzémy a potravinové alergie...teraz mám 2mesiace pauzu a za pár týždňov idem ešte raz, teraz už na svoju vysnívanú váhu...

A som na seba hrdá...a ešte ako:)

matilda1515

ja som schudla 13 kil za 2 mesiace...a žiadna drasticka dieta, alebo "nejedenie" ,, ale pohyb na korčuliach :)

elena1234

ja som mala pred rokom 76,teraz mam 64,,,a 164 cm
Neviem ci som na to hrda,,skor nespokojna,,pretoze by som chcela este 9 kil,,okolie mi hovori ze by som mala byt hrda co som dokazala ,ale,,ja som tak na 30 percent,,,....
v kazdom pripade je to 12 kil dole,asi by som mala byt hrda???!