Ach, dilema

Príspevok v téme: Ach, dilema
Lentilkaamat

Ahojte . Dnes som bola von s takým jedným chalanom od nás zo školy . Hm myslela som si najskôr ,že to bude obyčajný kamarátsky vonok ,deň a tak . Nijak inak som ho nebrala no keď sme boli von ja proste neviem ,ale cítila som sa sním strašne dobre . Mala som sa sním o čom rozprávať a je strašne skvelý chalan ,proste ma dostal úplne a očaril . No ja neviem či aj z jeho strany je to tak vnímané ? . Ako to mám zistiť ,podľa neakých signálov alebo tak. nechcem sa ho nič pýtať ,keďže to bolo prvý krát ,čo sme boli von ,ale rada by som vedela ,či aj preňho to čosi znamenalo. Ďakujem vopred za vyjadrenie názoru (Seriózne)

Iveta Michael

Lentilka ... a prečo si na neho vybehla hm..?
píšeš že neprávom .. čo sa stalo?

máš v sebe napätie a z toho si potom zle reagovala či? dávaj si na to pozor,bola by škoda o neho prísť pre nejakú chobotinu :( daj vedieť čo ďalej ..

Lentilkaamat

Ja som toposrala :( minule som naňho neprávom vybehla a teraz ma v škole už len pozdraví a ani sa nepristaví :( ...je to v prdeli asi ma ma na háku

SolveD

Chodievajte stále vonku, máte ešte čas. Všetko príde časom, keď nieje nejaký hanblivý, a ak si mu rezonovala v dobrom prvý krát čo ste boli von, tak určite ti dá časom signály.

Iveta Michael

Možno že aj ty začínaš byť pre neho sladká ako lentilka :)

ale vážne, nekaz si to prílišným rozdumovaním a jednoducho buď sama sebou ako by si bola aj keby is ho nemala .. musíš ostať prirodzená a spontánna ak ho trochu poznáš zo školy tak vysonduj čo má rád,čo mu lichotí alebo čo ho teší,čo sa mu páči ...

.... a skús ho tým očariť:)len netlač na pílu nech by si bola akokoľvek zvedavá,všetko sa to ukáže v pravom svetle ale chce to trošku čas

Lentilkaamat

Práveže nie.
len som dlho nemala chalana a hovorím žiaden ma tak nezaujal... Napíííísaaaal miiiii :)))))))

lilyiankaa

ale ja ťa chápem, máš 16 a máš možnosť mať svoju prvú lásku (predpokladám), tak viem, že nechceš nič pokaziť a preto sa práve tu takto anonymne pýtaš čo treba robiť