Panic - depresia, beznaladovost

Príspevok v téme: Panic - depresia, beznaladovost
Flaarik

Ahoj mam 21 rokov hnusny vek, byt panic mal som o to prist na strednej skole, neni to nic o co by som mal stat. Problem je ze ked som na strednej pocuval tie temy ako mal kdo sex, len to vo mne prehlbovalo totalnu zlobu, k tomu ze ja nemozem mat to co ostatni a to pravidelny sex. Samozrejme cele 4 roky ma len v triede ignorovali nic nove. Vidim to tak ze zomrem ako panic, bezdetny nikdy nezadany, chyba mi v zivote nejake vzrusenie.

Kazdy je zadany len ja nie ako vidim, a to vypadam celkom dobre, vypadam na 15 rokov a mlado dbam o seba. Nechodim na ziadne ozran festivaly, diskoteky ani nic podobne. Chodim do kaviarne restauracie, kde sedim sam ako dement. Ak sa niekdo chce pytat ci mam kamaratov mam ich 0. Mam absolutnu depresiu s toho ze som panic, nemam naladu hladat pracu, co tam najdem nic sproste peniaze ma stastnym neurobia. Chcem mat sex ale zo stetkou spat nebudem mam svoju uroven. Neviem preco by som mal za to platit, verim ze som v tom dobry ale dievcata ma skusit nechcu ich problem maju skodu.

Tuto v TN a okoli alebo v BN asi neni normalneho dievcata vygebrene a diskotekove ja nepotrebujem co my daju na hajzloch v pajzli na take ja nie som. Nepijem a nefajcim neznasam to.

Flaarik

Rok 2020 nezadaní stále, panic stále. Platiť za to nechcem bola by to moja osobná morálna prehra. Jedine čo chodím sú wellnes aktivity, masáže. Snažím sa trocha zabaviť

Flaarik

Každý mi radi nech idem vyskúšať zoznamky, nemám na to ani energiu ani náladu, keď vidím pokec, badoo.com mne sa to až hnusí reálna šanca že sa tam nájde vzťah je nulová a na to takmer sa mne osobne spoliehať nedá

Flaarik

Snažim sa s tým čil bojovať bude celozávodná dovolenka, návšteva hvezdárne, motokáre, vyhliadkový let, škola šmyku. Chcem investovať do zážitkových programov. Aj keď som veľmi frustrovaný a nervózny snažím sa nezblázniť ale sily dochádzaju

fejosintel

Pokial sa je jedná o benedika má to vždy sexuálny podmotív penisy gay vajcia cundry čo máš malý?alebo si frustrovaný že si úchylný?neukojený starý buzerant?Je to pre teba istá forma zábavky veď už máš dosť rokou aby si mal aj keď homosexuála,choď do gaykaviarní alebo klubov neseď jak dement doma alebo si nájdi na gayzoznamke veď aj to sú ľudia.Riadne si sadni doma s matkou a povedz jej mama som gay chcem mať partnera ona to pochopí a nie že špehuješ na pokeci známych a píšeš im pri mne by si zarábal riadne lówe alebo si dáš prezývku marta_mar, bramac a pod.Normálne choď na gayzoznamku ver tomu že aj v padesátce si nájdeš.Nebuď lenivý a choď za svojim cieľom.Lebo ver že aj marta_mar ktorá to všetko vidí by chcela aby si bol aj ty štastný a dopriala by ti štastie.