Ľahká práca v zahraničí

Príspevok v téme: Ľahká práca v zahraničí
graupel

Zdravím. V zahraničí existujú aj ľahké práce? Či už manuálne, alebo administratívne, resp. kancelárske. Som ZŤP a pracovať v sklade, či umývať záchody, opatrovať niekoho si nemôžem dovoliť zo zdravotných dôvodov. Ale dačo by som chcel vyskúšať. Jazykovo som na tom mierne, až biedne. :D :( Písomne sa viem dorozumieť, ústne je už problém. Hovorím o angličtine, z nemčiny neviem takmer nič, takže Rakúsko nie, skôr Anglicko. Z Ameriky ma láka Florida, ale nemám na to love, takže tiež vylúčené. :D Ďakujem. :)

Maoam

vediet sa plynule dohovorit a moct pracovat v administrative rsp. aspon zvladnuty jazyk v odbore vyzaduje minimalne uroven C1

0vecka

no zalezi aky kancel... podla mna staci sa normalne plynule dorozumiet teda vediet napr odpovedat na telefonaty... kamos takto robil aj ked len za 400 EUR + strava a ubytko ale ten sa na 50% hovorov nechytal ale mu vraveli ze je to ok lebo na nemca nemaju peniaze a ze podla nejakych pravidiel tie telefony musi niekto dvihat :)... ale akt podla jeho slov 50% hovorov koncilo tak ze nevedel co ten volajuci chcel... isiel na tri mesiace v lete a potom mu to este na 3 predlzili...

inak som pisal ze rec musi vediet inak fakt viac ako nejake manualne prace nehrozi...

akoze ber ohlad aj na to ze nejaky invalidny dochodca na SK bude rad aj za 1000 EUR v cistom

0vecka

preco akakolvek praca v kancli nemusi byt az tak narocna ak sa clovek uspokoji s nizsim platom ak vie nieco z oboru kde je nedostatok ludi

0vecka

no ebz jazyka si pravdepodobne odsudeny na tazke prace... so znalostou jazyka by si to nemal mat tazke... ja by som sa hlavne orientoval na krajiny kde sa menej maka....