Krcove zily v mladom veku

Príspevok v téme: Krcove zily v mladom veku
allus22

Ahojte baby,
mam taky problem. Mam 21 a na nohach metllickove zilky asi odkedy som mala 15. Velmi mi presvitaju zily cez kozu hlavne na nohách. Ale teraz sa mi pod kolenom urobila velka vypukla krcova zila a neviem co s tym. Mame to v rodine.. ma ich aj moja mama a babka. Chcela by som to riesit, mam strach ze by sa to mohlo zhorsit a rozsirit. Vedeli by ste mi na to nieco poradit? aby to zmizlo alebo aspon ze by to nebolo take vypukle. Nejaky gel ci liek s ktorym mate pozitivne skúsenosi.
Dakujem pekne:))

MultiLevel

Aj ja mam krcove dedicne a snazila som sa ich riesit uz veeelmi davno. Ked sa na ne odbornik pozrel, len pokrutil hlavou a povedal, ze k nemu chodia horsie pripady ako som ja...Odvtedy sa mi vsak vyrazne nezvacsili, takze som to nechala tak. Snazim sa zdravo jest, vykladat si nohy na vyssie miesta, cvicit...Ziadne masticky na to nepomahaju. Odstranenie je tiez riziko, lebo na jednom mieste sa ti vystupena zila "strati" a na druhom objavi znovu. Tak mi to aspon bolo povedane...

ni-ka

ved ked mas predispoziciu a uz si mala aj priznaky preco si nesla doktorovi uz ked si mala 15? odporucil by ti nosit urcite minimalne nejake kompresne navleky alebo byti predpisal nejake protizapalove lieky...na vystupenu zilu uz asi masticka nepomoze...:-(

_meno

ahoj allus22

fyzicka dedicnost je normalna.
dusevna dedicnost je trestom pokoleni.

su to hriechy tvojich predkov co ta tazia / co ti zanechali.

"krcove zily znamenaju, ze sme ustrnuli v zamestnani alebo na mieste, ku ktoremu citime odpor. zily stracaju schopnost rozvadzat radost.kracas smerom, ktorym chces?"

pekny vecer a vela stastia allus22