Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika Bione

simon97

Ak sa rozhodneš z tejto značky objednávať (čo odporúčam-veľmi mám od nich rada šampóny), tak prednedávnom som objavila zľavové kupóny aj na notino.sk - na notine majú aj značku Bione odkiaľ ju kupujem :) Prikladám aj odkaz -odkaz odstránený- (nájdeš tam aj iné stránky s kupónmi)

bione

Ahojte kočky,

Profesionálny e-shop, originálny e-shop pre značku BIONE pre Slovenskú republiku je www.bione.sk
Prevádzkuje ho firma Pavla trade, s.r.o., ktorá je výhradným dovozcom tejto kozmetiky na celé Slovensko. Poskytujú aj poradenstvo a iné.
Majú v ponuke všetky výrobky BIONE kozmetiky, nie len niektoré.

Pozrite tam :)

Erika21

Ahojte, chcem sa opýtať či máte niekto skúsenosti s bione cosmetics keratin kofein šampónom alebo inými výrobkami?
Či to pomáha na vlasy alebo nie. Budem rada za každú odpoveď
Ďakujem.

Bumbula

Už to napísal aj niekto nižšie, cez ich stránky neobjednávam, radšej z Notino. Mám rada tú značku, vyhovuje mi

Maria matrix

Dievcata skuste natinuel znacku,ja nemam od vtedy ziadny problem,zatial to neviem porovnat z nicim inym,predava sa na t.c. 0911987564 pani vam aj poradi,

sonicka_sov

ja kupujem vždycky tuto notino. sk/bione-cosmetics/ lebo maju komplet sortiment. U nas v malom meste sa ani inak zohnať nedá,sem tam niekde krémik ale inak nič moc

sonicka_sov

No tiez by som rada presla na nieco prirodnejsie :) tato kozmetika ma zaujala, ale kde ju kupujete? da sa aj normal v obchode? sa mi zda ze som nevidela.