Po vybere krcnych mandli mam hrdlo stale zapalene

Príspevok v téme: Po vybere krcnych mandli mam hrdlo stale zapalene
bitls78

Mojim problemom je, ze som casto chory. Behal som od obvodneho ku krcnemu, plucnemu, imonologovy a dookola. Nikde mi vlastne na nic neprisli, len opakovany vyskyt stafylokoka, streptokoka a znizena imunita. Chory som bol minimalne 1 krat do mesiaca. Pritom mam suchy drazdivy kasel a tlak na pravej strane hrudnika takmer stale. Aj vo Vysnych Hagoch to dopadlo podobne. Vsetky testy ok. Po neuspesnej liecbe imunity a autovakcine mi odporucili vybrat mandle, ako zdroj-lozisko tychto bakterii. Teraz som necele 3 mesiace po vybere mandli, lozka su uz samozrejme davno zahojene ale este som takmer nebol zdravy. Beriem uz tretie antibiotika, hrdlo ma pali, skriabe stale. Rano vstavam ako so ziletkou v hrdle. Najnovsie mam opat streptokoka. Tak cakam, co bude po dobrati antibiotik. Nemam na to uz nervy, necitil som sa zdravy takmer 3 roky. Vyskusal som uz vsetky mozne domace metody liecenia a domace medicinky, ako aj bylinky, kloktania, preplachovania dutin, naparovania, inhalovania, zvysene davky vitaminov atd. ale nic z toho. Co mam este robit???

bitls78

skusal som kapucinku, semeno - robil som si caj pravidelne 2 krat denne. imunitu mam oslabenu, este pred vyberom mandli som bral asi 3 terapie na zvysenie imunity. po vybere mandli som bral imunor a teraz uzivam vitamin C a ISKIAL (vytazky zo zralocej pecene)Mam aj stale take pichanie, alebo tlak na pravej strane hrude a kaslanie. Ziaden doktor mi s tym nevie pomoct, poradit, preco to tak je....