Ako naštartovať imunitu

alzbetiena

*9titinka5* cena by nemala byť ten faktor, ktorým by sme sa mali riadiť. Keď ide o zdravie tak dozaista toto nie je tá správna cesta. Musíme pozerať zloženie, na to, čo má aký účinok a nie na cenu.

petra_peta

Marianina podľa mňa na imunitu sú dobré enzýmy, s tými mám ja skúsenosť a mne pomohli postaviť sa na nohy. Vďaka tomu som si dala imunitu do poriadku.

9titinka5

ja som si asi pred mesiacom kupila od sunday natural kompletku balik imunita, je tam vsetko potrebne a vide to lacnejsie ako kazde zvlast kupit

vitavi

"Vysokovyšľachtené škrobovité zrniny", tak pod tým myslíš bielu múku, ktorá bola donedávna základom stravy, máš pravdu, čiastočne.
Určite to nie je zdravé. Ale ani nasýtené tuky a bielkoviny, ktoré sa v prebytku, aký je dnes bežne propagovaný, menia v pečeni na triglyceridy, resp u tukov sa ani meniť nemusia, len čiastočne rozložiť.

Obilniny v celých zrnách, nevymieľané staré odrody dnes propagované nie sú. Na škodu diabetikov, psychiatrických pacientov, pacientov s poruchami imunity a i.

adlerka

Milí unavenci, skor nez si zacnete zostavovat nejaky super jedalnicek na zdravu imunitu, zacnite testami na potravinovu intoleranciu, neverila som tomu, ale ked mi lekarka v Interklinik-e vysvetlila a okomentovala vysledky testu, tak som kapitulovala a zacala som sa drzat jej navodu, citim sa skvele... skuste dr.Molnarova A.