Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti)

m8

Počuj ale tá jej mamka.. Akože chápem, materinský cit. ale nechala ju zachovať sa ako také decko, poď pod mamkine kridlo, mamka ťa pred tymi zlymi ochrani. Nikdy takto dievča nedospeje. V podstate jej zavislosť umožnuje. Mali by byť radiklani ti rodičia a zrevať ju na tri doby, nech sa ide dať liečiť lebo s nou skončia a bude si musieť hľadať podájom. trava nie je problem pre niekoho, ale pre ňu dosť veľky podľa toho čo píšeš. Aj klame, nie je uprimna ani k sebe ani k nikomu, drži sa tej travy ako by to bol jediny jej zmysel života a to je uplne zle. horšie že na to musi prisť len ona sama. mali by jej rodičia dať ultimatum. čim skor, tym skor sa dievča može spamatať a dospieť. Pripad mojho biologickeho otca. Stale ho jeho matka chranila, moja matka bola ta nahjoršia ona mohla za to že otec chlasta, pritom moja mama tahala domacnosť, chodila do prace, nepila...ale jeho matka sa stale jeho zastavala, tak aj dopadol. Otec ma teraz cez 50, žije v podnajme u sestry ktory plati jeho matka, žije z toho čo dostane od svojej matky, chlasta denno denne a nadava na cely svet. A ešte o sebe rozprava ako mu bolo ubližene, cely svet mu ubližuje :D

m8

negativa marihuany podla mojich skusenosti čo som videla a zažila:

človek čo huli pravidelne, je stale v spoločnosti považovany za toho horšieho. menej spolahliveho, neberú ho vážne. ak začne huliť čovek v puberte celkom možné že ani nedospeje mentálne bude stále na úrovni 17 ročného decka aj keĎ už má 30. človek čo húli má blízko aj k iným drogám. strata záujmu o bežný život, radšej si zahúli. uzatvárajú sa viacej do seba, predože ich spoločnosť nepríjma. z marihuany sa človek môže aj zblázniť, alebo vyvolá psychózu. môže sa stať, že keď prestane pravidelne húliť, začne pravidelne chľastať....ale ked huliť prestane a chce žiť normalny život, može byť ešte štastnejšim človekom nakoniec než ti čo nikdy taketo problemy nemali.

ME

ano chapes uplne, dokonca ja som na vine, pretoze nechce byt s chlapom ktory jej vykruti ruku, po tom co povie nehorazne veci, fyzicky utoci a potom co ju clovek chce spacifikovat...ma svoju pravdu, ....

kk2577

ME, A ake konkretne veci podla teba v negativnom zmysle ovplyvnuju tvoju priatelku...? skus ich vymenovat a pokus sa ich riesit jednotlivo.

aj ked podla toho co pises ide naozaj o celkom vazny pripad. Ak by sa rozchadzala po kazdej hadke, znamena to ze uz maa vsetko na haku a v podstate sa jej nechce uz absolutne nic. takze hadku "riesi" tak ze to rovno ukonci radsej, ako by sa mala snazit ti argumentovat nieco. chapem spravne?

ME

ano, pre to, som ju vcera poprosil, ze nech odide prec, nech ide mimo mesta, ze tu salen zaebava a stagnuje, to dievca je super, ma taky potencial vo vsetkom, ale je v tom, a ma problem vyjst, vacsina kamosov hulici, dlhorocni kamosi, ma problem odmietnut, odchylit sa od nich, nie je dostatocne silna na to,

0vecka

2 ME asi dobre vies ze fajcenie travy nieje len o fajceni travy ale aj o tej komunite ludi... preto sa prestava velmi tazko...

ME

kazdu jednu hadku riesila rozchodom, mam pocit, ze kvoli tomu, lebo ja som bol asi jedinou prekazkou pri fajceni jej marihuany, cize ma musela odstranit .... to zavislost a to vsetko okolo nej, to musi byt take tazke? prekonat, aj lasku a vsetko?