Pozitíva a negatíva marihuany (vlastné skúsenosti)

dcdc

Nie nestoji.Aj ked to tak na prvy pohlad nevyzera,u predisponovanych jedincov sposobuje fatalne nasledky na psychiku,rozvoj skrytych dusevnych poruch a nasledky su dozivotne,casto konciace invalidnym dochodkom,hoci by tito jedinci mohli fungovat uplne normalne,keby sa nikdy z latkou thc nestretli.Co sa tyka ostatnej populacie,marihuana posobi ako umocnovac psychiky,ale nasledky sa prejavia aj u nich u niekoho skor,u inych neskor ale poskodenie mozgu je trvale a nezvratne.Skratka hovorovo zostanu z nich osoby z vymetenenym mozgom.Nie pre nic za nic je tato latka zakazana a osoby ktore ju pestuju a distribuuju trestne stihani.

hhihii

Ja fajčím zeleň už asi 4 roky, posledný rok veľmi často až takmer každý alebo každý 2-3 deň a je mi super, najlepšie na svete :) Zle je len keď nie je, heh. Ale to je len také, že ,,ahhh zafajčil by som...,, ale inak pohoda. Inak zo začiatku som mal aj zlé skúsenosti (depersonalizácia, derealizácia), ale neskôr som zistil, že to bol len môj strach umocnený trávou...naučil som sa ovládať sám seba a teraz vždy keď si zafajčím, tak je mi super :) Ale súhlasím, že nie je to pre každého, hlavne, keď dotyčný nevie ustrážiť svoje myšlienky/emócie na uzde alebo sa bojí...

0vecka

2 fghj nerad kvoli dojazdom...

co sa travy tyka tak napr take jedenie je u mna vzdy zazitok... :) jak sa to vsetko miesa v ustach je uplne super

fghj

a co hovorite na muskatovy orech to korenie vraj tiez vo vacsom mnozstve posobi ako narkotikum ci droga. kamarati ho skusali a vraveli ze sa citili akoby uzili drogu halucinacie euforicke stavy akoby sa vznasali..
ma tu niekto s tym orechom skusenost a ako to na vas posobilo. chcel by som experimentalne vyskusat ale mam obavy ci niesu nejake neziaduce ucinky a tak. je to lacnejsie nez trava nie a lahko dostupne v potravinach

doubledog

povedal by som, ze najvacsie pozitivom je selektivne zvysenie vnimavosti voci niektorym podnetomm napr. telesnym a podporenie predstavivosti.

Agnes998

No trava vela pre nema. Ja som ju skusala fajcit ked som bola v puberte a vysledok bol, ze som bola uplne osprostena, kamoska mi nieco hovorila ja som jej nerozumela, akoby hovorila cudzou recou, tiez som mala sluchove halucinacie. Povedala som si nikdy viac. Brat to fajcil dlhodonejsie a tiez bol z toho uplne osprosteny, zabudal, stracal veci. Nastastie sa to zase znormalizovalo ked s tym prestal. Niektorym ale mariska vyvola psychicku chorobu, napr. schizofreniu, takze lepsie je to neskusat a nepokusat osud.

kop111111

Keby bola mariska taka skvela, tak by nebola povazovana za drogu, za ktoru sa ide sediet. Stat asi nechce znicit svojich ludi...