Miluje moju najlepšiu kamošku

Príspevok v téme: Miluje moju najlepšiu kamošku
Nikolet1818

Ahoj... mám 15 a som v 9. ročníku.... môj problém je takýto... na začiatku školského roku som sa páčila jednému chalanovi ale ja som to nejako ignorovala lebo som k nemu cítila len priateľstvo... asi v polovici šk. roku sme sa tak trošku zblížili ale nechodili sme spolu ani nič.. no proste stále sme spolu chodili domov, boli sme stále spolu... a vtedy som si uvedomila že ho mám rada vážne moc ale nepovedala som mu to a snažila som sa to skrývať a tak lebo som nevedela či ešte ku mne cíti to čo cítil... no a teraz ja ho mám stále radšej a radšej a on mňa už asi ne lebo si ma nevšíma už mi skoro vôbec neodpisuje a strašne moc si začal všímať moju najlepšiu kamošku.. stále je s ňou.. chodí s ňou domov(teda vlastne chodíme spolu všetci 3 lebo máme rovnakú cestu až na jednu odbočku kde kamoška ide iným smerom a ja a on ideme iným smerom) a keď má odbočiť a ísť so mnou ďalej tak zrýchli a snaží sa utiecť ja ho tak vždy nechám lebo sa nikdy nebudem nikomu vtierať ale aj tak ho mám moc rada :'(

SolveD

Dievča moje zlaté, nemaj také zmýšľanie. Ak sa ti páči, máš o neho záujem a máš ho rada, tak sa o tom porozprávajte, porozprávajte sa o tom čo je medzi vami. Buď sama sebou, nehanbi sa nemáš prečo.