Pomohol vám psycholog pri problémoch?

Príspevok v téme: Pomohol vám psycholog pri problémoch?
Obnažená567

Ahojte ,
posnažím sa to zhrnúť v krátkosti .. Mám 18 rokov a už 6 rokov riešim zdravotné problémy.Predtým problémy s klbmi ,teraz som rok aj niečo po operácii nohy a nepomohlo to . Každý deň mám bolesti,často už aj v chrbáte . Nie je to len fyzická bolesť , no i psychická.
Zobralo mi to strašne veľa, 6 roko som tancovala - musela som s tým skončiť. Milujem šport , jazdu na koni , tanec ... no všetko je to preč. Stále hľadáme príčinu , už mám za sebou všetky vyšetrenia , lieky , lekárov .. Je to však problém každodenného života - v škole sedím na podsedáku ,pretože ak som na tvrdom mám bolesti , s kamarátmi sa nemožem uvoľniť vonku - lebo furt myslím na tom,že musím sedieť na makkom , že mi nemože zostať zima ( inak to cítim) , keď sa spomenie výlet spojený s turistikou - viem,že tam nepojdem ....

Snažím sa to zvládnuť ,nezvdať to , no myslím ,že potrebujem niečo viac , už mi prepína , doma sa veľa rozprávame , i priateľ mi pomáha ...
no pomohol vám psycholog? Možno vidieť veci inak , zmieri´t sa s tým ,čo vám život dal?

kukuruku

urcite ti to neposkodi :)ja som navstevovala psychologa asi rok, psychicky som na tom bola dost zle a velmi mi to pomohlo, mozem len odporucat.