Nestastna laska

Príspevok v téme: Nestastna laska
erik123

Dobry den. Uz dlhsi cas ma trapi tato vec, a velmi rad by som chcel vediet nazor druhych. Som rozumny typ cloveka, velmi tvrdohlavy, stojaci si za svojim, ´´slusnak´´. Viem dobre planovat, mam dobre logicke myslenie...

Dane dievca poznam uz 2 roky. No len cez socialnu siet. Kazdy si zrejme povie, ze tam ziadny vztah nemôze ist, nic z toho nemôze byt... No ja to vidim len ako aktualny stav, a teda povazujem tych ludi za realnych, nie internetových, nedosiahnutelnych... Vzdy si s nou pisem kazdy den, velmi rychlo som sa do nej zamiloval, ale nic som neriesil, povedal som si zamilovanie ako kazde ine... Nic som jej nenapisal, ale pisali sme si stale a stale. Pomali som zacal planovat s nou buducnost, teda planovala sa mi sama, ja som o tom ani nerozmyslal, naplanovalo sa mi to ´´samo´´. zacal som ju mat velmi rad, stale mam, ona mna tiez. Po 1,5 roku som jej vsetko uplne vsetko napisal, presne na jej narodeniny. Bolo toho priblizne 6 stran, uplne vsetko som jej vysvetlil, aj to, ze je to z realneho hladiska trosku hlupe, no videl som uplne presne co treba, aby sme spolu zili... Ja tie veci vôbec nepovazujem za prekazku, vidim za nimi ciel, a len ten, vsetko tazke sa mi voci cielu zda uplne lahucke, a nicim. Ona vsak tam vidi velky problem. Pise ze ma ma rada, vie dobre, ze ju milujem, a co vsetko by som chcel spravit, no nemiluje ma, nechce ma, ale nikdy mi nenapisala aby som to nechal tak(priamo som sa jej to spytal), stale spolu piseme, nechce ma, ale ani nic neukoncuje. Stojime na jednom mieste uz pol roka, a ja sa tym hrozne trapim, mavam depresie, obcas dostanem aj akoby zachvat uzkosti. Nechcel by som ju nechat ist, nechat ten cely sen spolocny s nou. Co ak staci aby som este vydrzal, a nieco sa v nej pohne, a mozno nema vôbec vyznam dalej cakat. Ona pise, ze srdcu sa neda rozkazat. Je sanca, zeby sa mohla niekedy domna zamilovat? Mam to cez net nechat tak, a ist priamo zanou, a uvidi sa? Je mozne zeby sa nieco potom v nej pohlo? Alebo ju mam nechat ist?...

Ma 19-23 rokov, ja som od nej 3 roky starsi. Pracujem niekolko rokov v zahranici... Je to slusne dievca, tiez rozumna. Nechodi po baroch diskotekach, neopija sa, nerandi s kazdym druhym, to vôôbec. Je velmi pekna, ja az tak nie. Je citovo chladnejsi typ cloveka. Vela vztahov nemala. V starych sa sklamala, takmer uplne prestala verit na vztahy do konca zivota, a tak jej pride zbytocne sa viazat. Obcas mam pocit akoby ani nevedela co je to milovat, akoby nato uz zabudla...
Som si takmer isty, ze tento vztah kazdy zatrati. Zial nik ma nemôze plne pochopit, tak asi poniektory zatratia priamo mna... Ale potrebujem sa uistit... nic za to nedam. Zaujima ma vas nazor, a vopred kazdemu zan dakujem.

jarny kvet

za mna ti poviem, ze take baby su trafene. ja ked som raz vedela, ze niekto je do mna zblazneny a ja nie a ani nebudem, tak som s nim prerusila kontakt, a nenechavala si ho "v zalohe" ako dana kocka, aby si honila ego, sorry.
teoreticky, moze sa na zivo zamilovat, to uz skor ako cez net, to je nerealne okrem teeniek, ktore sa aj tak zalubia do svojich predstava nie do daneho cloveka. ale nazivo, mozno by zistila ze je medzi vami chemia, co cez net samozrejme nie je citit. sam pises ze nie si nejak pekny, takze tazko sa zalubi do tvojej fotky, kdezto nazivo ju moze dostat tvoj hlas, vona, mimika, usmev... a chlapi su viac vizualne zalozeni, tym staci ze je pekna na foto a dobre sa im s nou pise...

ja som raz tak mala "rande", typek sa mi na fotke lubil a ked sme isli spolu von, tak som bola alergicka na jeho hlas, takze ziadne dalsie rande uz nebolo. a naopak, napr. som poznala niekoho dlhsie, vobec sa mi nepacil ale mal super pristup k veciam, co sme spolu riesili (projekt) a neskor som si vsimla, ze aj oci ma ake pekne, aj ruky :D , aj som ho velmi rada pocuvala. takze to nikdy nevies, ale kym sa s nou nestretnes, tak ty si po a) budes budovat len sny (lebo ani teba nemusi nazivo naozaj ocarit) a po b) u nej nie je realna sanca ze sa do teba "zalubi" cez net, proste ta musi vidiet v priestore a case