Potrebujem pomoc lebo to nezvládam a myslím na smrť part2

Príspevok v téme: Potrebujem pomoc lebo to nezvládam a myslím na smrť part2
Diandra

Ahojte to som zase ja Diandra autorka tohto príspevku: www.zdravie.sk Chcem sa vám v prvom rade podakovať že ste mi odpísali a snažili sa mi pomôcť ale musím sa aj zdôveriť s dalším pokračovaním mojho problému lebo nemôžem to nikomu povedať aby nemal z toho problémy ale dusiť to v sebe nemôžem takisto.... No takže vzápätí ked som dopísala hore avizovaný príspevok sa mi pán učitel ozval a omluvil za všetko zlé čo mi povedal a pozval ma k sebe kde sme sa objímali a bozkávali mal trošku vypité ale ja nato nikdy nezabudnem .... To sa opakovalo aj minulý víkend prišla som knemu uplne premrznutá a on ma bez akýchkoľvek výčitiek zohrieval ,objímal, hladkal a všetko čo ktomu patrí... A tu sa začína dalšia moja depka lebo vybavila som s mamou aby som tento víkend uňho mohla prespať aby sme mali vac času a keď som mu to oznámila začal byť namňa hnusný že to preháňam a že je medzi nami velký vekový rozdiel takže to nepojde som úplne v koncoch , nedokážem jesť, spať, dýchať, rozmýšlať jediné čo robím je že plačem pretože ja ho vážne lúbim a to čo sme spolu zažili znamenalo pre mňa veľa... Prosím porade mi ako ho získať späť aspoň na tento víkend a potom sa uvidí ale viem jedno že bez neho to tento víkend nezvládnem .... :( Za rady ďakujem

Sejla

Diandra, ty nechápeš, že sexuálna túžba a láska nie je jedna a tá istá vec. Hoci sex patrí k láske, láska nemusí patriť k sexu. To, že je niekto ochotný ťa pretiahnuť, ešte neznamená, že ťa miluje. Čím skor to pochopíš, tým lepšie pre teba.

Diandra

DontWorry: Sewie: Chapem že ste skúsenejšie práve preto som sa prišla poradiť tu... Ale tiež skuste pochopit aj vy mna že ho lubim a nedokážem byť bez neho ale posnažim sa nanho zabudnuť len vážne potrebujem posledne objatie a nie je to otom že ma nechce viem že ma má rad len objavil svoju hnusnu moralku... A Lumik: 25 rokov

sewie

Diandra, vacsinou ti tu pisu starsi a skusenejsi ludia, preco "nepocuvas"? preco si nenechas poradit?preco si myslis ze neviem co citis? paneboze! vies kvoli kolkym som ja v tvojom veku revala? po nociach sedela v okne na intraku, fajcila jak duha a tvrdila ze to straaasne bolia ze to uz neprejde a ako ho ja milujem...teraz ked si na dotycneho spomeniem tak pomaly nechapem preco som to tak citila...kamaratka tiez-bola na cypre-prisla o panenstvo s nejakym Johnym co jej sluboval nehinucu lasku a jak vytrcila paty z cypru uz daval dalsiu-tiez mi tvrdila ze to ju nikdy neprejde a aky bol uzasny...hovorim-pockaj bude dalsi-a nie nie nieee...a o dva mesiace-bum dalsi co bol taaaak dokonaly a potom zas o rok dalsi co bol taaaak dokonaly....
chces radu? co robit? uvedom si ze je KONIEC! A ZACNI SI LIECIT " ZLOMENE SRDCE" a ano moja, pisem to v uvodzovkach lebo toto je vpodstate este malickost-ale na to prides az neskor...teraz vsetko prezivas, ale ver mi ze casom zvladnes ovela horsie veci...ja som tiez bola cela zufala kvoli nejakemu mamlasovi a to sa skoro medzi nami nic nestalo ..a teraz po rokoch som dokonca prezila ked chlap co mi tvrdil ze sa vezmeme si nakoniec vybral radsej karieru v Budapesti a mna nechal v Holandsku...takze, daj si teplaky-chod sa vybehat, vyzurit, udri si do niecoho-rozbi nieco (nic cenne samozrejme), kup si kybel zmrzliny, vyrev sa...histerci ako velmi sa ti paci a ono to prejde....nie hned, ale casom...ja netvrd ze mi nevieme ako sa citis-my sa ti len snazime vysvetlit ze to nie je koniec tvojho zivota a ze nadherne chvile a ten PRAVY este len pride!

DontWorry

Irituju ma dievcata ako ty preto, lebo trepu veci ako chcu zomriet a podobne zvasty. Irituje ma to preto, lebo na svete existuje kopu inych a horsich problemov a vlastne toto ani problem nie je a ty uvazujes nad niecim ako je smrt. Nevazis si samu seba, nevazis si svoj zivot tym padom ani svojich rodicov, ktori tipujem sa snazia z teba vypiplat od mala rozumneho cloveka a ty tu zadries taketo ptakoviny. Svojim spôsobom si aj egoista - on ta nechce, ma na to svoje dôvody a myslim, ze opodstatnene a ak ho mas tak rada, tak prijmi to, ze nema zaujem a nechaj ho na pokoji. Raz budes mat naozaj chlapa, budes s nim dlho a nahodou sa nieco stane, rozidete sa a potom co? Uz bez uvazenia a napisania na forum si to rovno namieris na kolajnice, ze? Tebe to musi takto niekto rovno flusnut do tvare, lebo ludia ako ty si neuvedomuju hodnotu zivota. Nie si ani narusena, nie je to ani psychicka porucha, ani depresia...len sa nevies vpratat do koze a hras sa na jedinu trpitelku na tomto svete. A ak ti povieme, ze co tak pokracujes dalej...chces navod ako by ta mal aspon raz naposledy prijat? Jak ti ho mame dat ak sam nechce? Sa nanho vykasli..to je jedina rozumna rada.

Inak sa mu cudujem na to ze je dospely chlap..

Nehram sa na dospelu, na mudru ani na nic. Sama som naivna v inych veciach. Ano som starsia, trosku viac skusenejsia, ale toto co niektore baby su schopne vyvadzat kvôli chlapovi je dych vyrazajuce.

Žužova

:D Preboha dievča ty sa spamataj...nevieš čo je život ked si myslíš že toto je velký trest..ty trpitelka chod ku nemu a hod sa mu k nohám a nepustiho dokým ta konečne nepojebe a neodkopne :D

Diandra

DontWorry: mna iritujú presne takýto ludia ako ty , ktorý nechápu čo ten druhý cíti a preto sa začnú hrať na najrozumnejších.... To že si ty kvoli nikomu nedepčila viac ako 2 dni zato ja nemožem asi si silnejšia osobnosť ale proste keď niekoho lúbiš a on ťa objíma,hladká a bozkáva pomaly by ťa poj.bal keby mu dovolíš a potom ti jednoducho povie že to nejde tak to dosť bolí neviem už ako to tu niektorým ľudom mám vysvetliť proste tak som sa zalúbila do učitela a potrebovala som to niekomu povedať lebo by ma už porazilo tak ma teraz ukamenujte zato že som urobila chybu za ktorú mimochodom nesiem dosť tvrdý trest

DontWorry

Boooze dievca, trepu s tebou hormony hore dole - zabija ta, ze nechce uz nic viac, myslis na smrt...to je dôvod na zabitie? Poviem to hnusne, ale ak ti niet rady tak skoc z okna, mozno sa ti ulavi.

Nebudem ta podporovat, lebo presne take pubertalne dievcata ako ty ma irituju. Co teraz spravis ak nema zaujem? Ja sa mu ani nedivim. Vies aky dopad by to mohlo mat na jeho profesionalny zivot? Na tvoj? A aj keby si nebola jeho ziackou tak myslim, ze chlap potrebuje normalnu dospelu zenu a nie dievca, co este dozrieva.

Radsej sa vyrev do vankusa, chod von s kamaratkami, pozri si daco v telke alebo si zasportuj. Alebo sa hoci uc, verim, ze do skoly je toho az az a daj si stopku v hlave co sa tyka jeho. A o take dva tri roky si spomen co si vyvadzala kvôli chlapovi a zasmej sa ;)

Inak netvrdim, ze mi takto nehrabalo z chlapcov, ale urcite ani jeden z nich nestal za to, aby som sa trapila viac ako dva dni :P

Prezyvka55

A vysvetlujem ti tvoju otazku ze preco ta odmieta, napisal som ti ako uvazuje chlap a ako tazko sa odmieta zenska na zaklade moralneho hladiska, u neho tym ze ta odmieta vitazi rozum a to je dobre tak to ma byt.