Vážne chcem tak veľa?

Príspevok v téme: Vážne chcem tak veľa?
marecck

Na úvod by som napísal, že som obyčajný chalan, ktorý má 23 rokov a NIKDY nemal šťastie na lásku. Nefajčím a mám zásady, ktorých sa držím a ktoré nemienim porušovať. Nazdávam sa, že som priemerného vzrastu a priemerného výzoru.

Skúšal som už všeličo: stretnutia, zoznámky a pod., ale nič nezabralo. ˇČiže moja posledná otázka znie, či vážne Vy ženy hľadáte hovädá, alebo normálnych ľudí?

Evika26

a to odkial mas ze chceme hovada? ja teda nie ale ani takeho hnupa co nevie dat najavo co citi. chceme normalneho muza s normalnymi nazormi zmyslom pre humor a ktory sa bude vediet o nas postarat po vsetkych strankach :D

kafe

pokiaľ budeš CHLAP, to znamená ani mačo, ani mäkkýš - ale z oboch si vezmeš niečo; vedomý si svojich kvalít i nedostatkov; sebavedomý, spokojný.. bla-bla, tak až potom budeš pre normálne baby zaujímavý. A normálna baba nemá záujem o slabochov, ani o hovädá.

MultiLevel

No, v prvom rade by som sa nepytala takto v globale, co hladaju zeny...To je ako pytat sa, aky typ zenskej sa muzom paci. Ved to sa neda nejak specifikovat do par bodov, ktore budu platne pre vsetkych muzov planety :)
A k tvojmu problemu. Skus opisat, preco ti tie zoznamky a stretka a neviem co, nevysli. Kde sa stala chyba, ci si sa vobec s niekym stretol, ci to bolo pravidelne stretavanie sa, alebo to skoncilo prvym razom a podobne...Je tu malo informacii, aby ti clovek poradil. Mozno je chyba prave na tvojej strane a nie na strane tych zien...ale ked nic blizsie nenapises, ja osobne ti nemam co odpovedat :)
Kamarat mal podobnu (a este ma) smolu so zenami. Sedel denne na pokeci a "zhanal" si zensku. Aj sa s niektorymi stretol. Avsak vzdy raz a potom uz nikdy. Hneval sa strasne na ne a hovoril mi, ze zeny su svine a ze ho nechcu a ze uz nechape o co im ide. Po detailom rozhovore s nim sme spolu prisli na to, ze chyba je v nom. Zeny sa po prvom rande okamzite stiahli a uz s nim nechceli ist von, lebo vzdy na ne neskutocne tlacil. Volal im kazdu hodinu, strasne si na ne narokoval a podobne. To je len priklad, preco je dolezite vediet iste detaily :)

Larrra

nie vôbec nechceš veľa, chceš len to čo všetci, mať niekoho rád, poznám veľa inteligentných, slušných, milých dievčat,ktoré hľadajú niečo podobné ako ty, len tie nenájdeš ani na diskotékach, ani na zoznamkách, preto je pre ne tiež ťažké niekoho nájsť

sampon

Ak chces zenu na urovni musis hladat v zahranici. Nie na Slovensku. Tu su len selacky co pol dna stoja pred zrkadlom, pol dna su v posilovni a v supremarketoch. Nic nerobia, nic nevedia, nic s nimi nezazijes.