Brucho boky, tuky - ako rýchlo s nimi preč?

sewie

weri, ak je to liekmi, tak v tom ti pomoze jedine lekar...mam dve kamaratky co dost pribrali z liekov a zial sa im s tym zatial nic nepodarilo spravit...tym ta nechcem odradzat alebo strasit ale na to potrebujes odbornika co sa v tom vyzna

Weri

Ako sa chudne presne viem, ale ako sa dosiahne aby váha aj naozaj išla dole to NIE!. O zdravé chudnutie sa snažím od januára, kde som po operácii šTITNEJ žľazy začala najprv zdravo jesť a postupne sa hýbať a cvičiť, zatiaľ nevidím žiadne výsledky...a neskutočne ma to štve a to že chcem schudnúť na oslavu je len preto, lebo už neviem ako dosiahnuť postavu normálne.

Sa čudujem že ma to stále baví, jesť zdravo a cvičiť aj ked nie je ani náznak nejakého úspechu. Ako je možné že som neupadla do depresie a neprežieram sa k smrti.
Dožiera ma hlavne to, že sa ľudia chvália ako obmedzia jedlo a už idú kila dole, kde mne nič vôbec ani nehne, môžu za to Hormonálne lieky ... už som "zúfalalá"

odpovedam

nie, cvicenim sa zvacsuje sval, nechudne sa. a uz zeny je narast svalovej hmoty cca 1-1,5kg rocne, to je beh na dlhu trat. Samozrejme, posilovanie je velmi prospesne, ale to, ako postava vyzera, je 80% strava, cvicenie len 20%.

odpovedam

zdrave chudnutie je 1kg za mesiac. nerozumiem, preco je tvojou motivaciu na "rychle schudnutie" nejaka oslava a nie vlastne zdravie. urcite sama vies, ako sa chudne: vynechat sladke, vyprazane, mucne, presolene jedla a pecivo, jest zdravo a poriadne sa potit pri pohybe aspon 40 minut 4x do tyzdna.