Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

woo

Ovecka , a tvoja priatelka je s tymto tvojim nazorom na Nehru oboznamena ? Ak ano, je to ok...ak nie, tak v pripade nevery ju planujes klamat, a to ok nie je ...potom vas vztah nie je o laske

melindaaa

je smutne ze si podlahla, ale na dalsej strane chapem, lutujes to velmi, mrzi ta to, no nic to nevyriesi, nieje to vyhovorka, ty si si mala byt v danej chvili toho vedoma, tazko sa odolava ked je to obojstranne je prilezitost, ako si napisala, aj nejaky poharik tam bol...no len 2 moznosti su..bud s tym budes zit snazit sa na to zabudnut a neopakovat tuto chybu sice vzdy ked si na to spomenies sa budes citit zle a bude ta to zozierat zacnes byt depresivna..alebo sa rozid s nim a bude to pre neho lepsie..ak ste sa to snazili riesit a ty si spravila toto a on je taky dobry clovek co si to nezasluzil tak ho nechaj seberovnej..ktora si ho tiez zasluzi a nebude prvy problem riesit neverou...alebo im to bude proste klapart po vsetkych strankach...ako sa hovori, s jedlom rastie chut..no tak ho teda pre svoje dobro este popodvadzaj a potom tu zaloz temu ze sa nenavidis za to co si spravila a chces spachat samovrazdu...nikto iny nieje zodpovedny za svoje ciny kazdy je zodpovedny sam za seba...a mozno si nieste sudeny, podla mna sa vseto deje z nejakeho dovodu...a toto moze byt len zaciatok konca..kazdy kto je spolu nejaky cas a su zalubeni si planuju buducnost..no nie? podla mna kazdy normalny clovek sa o tom aspon zmieni ake by to bolo... hm takychto nevernicok a nevernikov je vela na svete... len horsie pripady su ked to niekto robi permanentne bez zabran a veskereho svedomia. darmo, uz si mu ublizila a podla mna aj sebe vnutorne trpis a aj trpiet budes...

kaja111

Aj mňa manžel omrzel po x rokoch...a tak som si našla ženatého milenca a som spokojná...hlavne to nemusím doma "robiť" z povinnosti...mňa manžel prestal priťahovať a aj city už ochladli..tak čo už...život ide dalej

Sejla

0večka.. Tak ale to, čo si napísal teraz vôbec nepodporuje tvoju teóriu, že je ok sem tam zahnúť partnerke.
Iracionálny strach zo zubára pominie vtedy, keď človek pochopí, že zubár mu v skutočnosti neublíži, ale pomôže z dlhodobejšieho hľadiska. A tak isto iracionálna žiarlivosť pominie po čase, keď človek začne viac veriť partnerovi a uvedomí si, že ho nepodvedie. Naopak, ak si tvoja partnerka uvedomí, že ju podvádzať budeš, alebo si to spravil, tak dôveru stratí a ak aj napriek tomu s tebou zostane, časom sa akurát tak zblázni zo žiarlivosti (ktorá už bude aj oprávnená).