Hormonalna antikoncepcia - prvy tyzden

laurora

Z toho isteho dovodu som zacala uzivat HAK aj ja, keby som bola vtedy tehotna, tak by to bol problem. Ale myslim si, ze ked budes brat uz tu HAK len nejaku dobu, 1-2 roky max, tak sa to da este...ale urcite si nemyslim, ze dlhodobe uzivanie HAK, viac ako 5 rokov je v poriadku, tak ako to tvrdia dokonca aj gynekologovia. Ja som brala najprv Novynetee a potom som presla na Chloe, osudova chyba, je to jedna z najhorsich HAK. Baleru velmi nepoznam.. .a teliestko nie je zly napad, ale blizsie som sa o to taktiez nezaujimala :)

Lajla212

laurora- Dakujem za tvoj nazor. Ved prave preto rozmyslam ze to aj vysadim, ale dam tomu este tak do utorku cas a uvidim. Tiez som si uvedomila az teraz ked som to zacala brat ake svinstvo vlastne do seba davam, ale kedze s priatelom sa este na deticky necitime je to jedno z tych lepsich rozhodnuti to riesit takto. Ale rozmyslam aj nad zavedenim telieska.

laurora

No podla mna to nie je normalne. Ked som brala HAK ja, tak mi zle na zaciatku nebolo vobec. No napriek tomu som s uzivanim HAK skoncila a bolo to skvele rozhodnutie. Najhorsie bolo to, ze ked som s HAK prestala az potom sa dostavili neziaduce ucinky, takze som zistila ake svinstvo som brala.
Ak nevolnost neprejde do par dni, urcite by som HAK na tvojom mieste vysadila.