13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

Henii

5 kg tolko by som aj ja potrebovala:) mliekovy den vzdy drzim, ale na druhy den, zjem nejake oriesky :) a potom mi vaha stoji. tak skusim dnes vydrzat mliekovy a zacat, lebo cez vikend zacat s tym dnom je najhorsie :)
drzte sa.

Misipajka

Tak baby... o dva tyzdne mam promocie. Od zajtra tuto dietku skusim keby sa mi podarilo aspon 5 kil dat dole tak som happy.

Henii

ahojte, tak som na 3.dni, zatial uspesne. Porcie mam niekedy vacsie, ako pisu, ale verim, ze dalsi tyzden uz budem dkg presne dodrziavat :)

Henii

Po 5 krat minimalne, ale mlieko pripravene opat zacinam, keby som vtedy s tebou patriciaa vydrzala, uz by som bola "za vodou" :) takze si ma dost inspirovala :) Drzte sa.

Henii

Ahoj prisla som sem napisat, ze drzte mi palce, nech po 10krat vydrzim mliekovy den :)ale viidim tu zaujimavejsiu spravu :)

tanaxxx neviem ci ti mam drzat palce, alebo naopak nie :) no v tejto dobe otehotniet, je naozaj krasna vec :) ale iba v pripade ked to zena chce.
Daj potom vediet.

Ja mam podobny ale ja to nazvem zdravotny problem, v piatok skocim ku doktorke, tak uvidim, tak ale tehotna by som nemala byt :) :(

tanaxxx

Ahoj Heni, drzim palce! Si dobra :) Ja si dnes musim ist kupit tehotensky test, takze radsej nedietujem. Co ak... :):):)

Henii

ahoj tak dnes som celkom vydrzala, no s malym prehreskom.
zajtra si skusim dat mliekovy den, pojdem este aj na spinning. Tak uvidime.Ani sa nevazim po tych excesoch v jedeni :) :( ale rychlo musim dietovat a vydrzat, lebo uz je tu leto a ked v juni nestihnem schudnut tak v juli neviem co urobim :)

tak drzte palce. ahoj

Henii

tanaxxx aj ja som na tom tak ako ty.. chcem byt chuda, ale nemam motivaciu, kazdy den zacinam :)a vidim ako pomaly sa vaha zdviha :(

zase zacnem od zajtra mliecny den, ale bez mliekoveho, cely den mliekovy vydrzim a vecer sa najem. ten mliekovy den je pre mna po "zrani" tazke vydrzat, takze zacinam druhym dnom.. jedlo uz pripravene, tak len to vydrzat, tak snad ked zajtra napisem vecer, tak len tolko, ze som vydrzala :)