13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

patriciaaa

Vitaj Naughty, drž sa!
Heni, držim palce. Toto je ťažké - pracovné obedy :( ale zas aj víkendy, kedy musím variť. Dnes sa zastavím u našich a odvážim sa. Mám voľno, tak nebudem porušovať. Dúfam... Držme sa, nech to z nás padá :)

Henii

patricia, ahoj,
ano ten mliekovy den znechuti ale momentalne mam "roztiahnuty" zaludok. uz ked som si vcera povedala, ze si nic nedam, sla som okolo dezertu okolo 9 hod. a nedalo sa odolat, co pred tyzdnom, by som si nikdy v zivote nedala.

No neviem jak ine dodrziavalo tu dietu, ale tri oriesky som si skoro vzdy dala.. :) tak mala som taka zasadu, ze az taku hladovku drzat nechcem, ze par hrozienok, alebo orieskov neuskodi. ale jasne mali by sme dokladne dodrziavat :)

tak sa drz, ja zase zajtra idem na pracovnu cestu s povinnym obedom, takze trosku pomiesam maso so zeleninou,(aby to nevyzeralo, ze nic nejem) ale neochutnam (prilohu) hranolky :)
tak sa zatial drz, musime mysliet na to, ze ake vysledky sme doteraz dosiahli- aspon ubytok v cm :) ahoj

patriciaaa

Ahoj Heni. No ja som si dnes trochu poprehadzovala. Na obed hovädzie, to som sin dala aj namiesto salámy, ale tak mi to ležalo v žalúdku, že som mlieko vypila doslova nasilu. :)
Trochu porušujem aj ja :( keď som fakt hladná, dám si 2-3 oriešky. Ale snaha je :) :) Ja to cítim najviac na bruchu, že niečo ide dolu. Musím si ale dávať pozor na pitný režim. Ten zanedbávam, ale bez toho sa metabolizmus nezrýchli.
Víkendy budú asi ťažké pre každú, ale Heni ty to dáš, neboj. Ja by som kľudne pokračovala v diéte akoby nič. Mňa by to znechutilo stále začínať. Ten mliečny deň nie je žiadna sranda. Tak si držíme palčeky !!!!

Henii

tak ked nemas doma vahu, tak asi zacnes po urcite dobe citit na nohaviciach ci si schudla :) urcite ta odvnodnil. niekde som citala, ze prve tri kila co schudnes su voda v tele :)

Henii

Po mliekovom dni zasyti asi vsetko :)ja som vcera aj dnes porusila , ale extremne :(
takze ja zajtra zacnem mliekovym dnom opat, lebo som rozozrata :( .. a asi kilo a pol som pribrala za dva dni :( . no pisem to tu, co uz, tak od zajtra podstate pokracujem, ale zacinam znova :( ja cez vikend asi vzdy porusim.
tak potom piseme si tu :) ty vydrz a pokracuj aspon ty :)

patriciaaa

Veru Heni, stal za to :-) to by som neverila, ale po vcerajsku ma zasytili aj tieto porcicky :) a vychutnala som si ich. Inak, mna ten vcerajsi den velmi odvodnil. Neviem, ci ste to aj vy mali, ale ja som bola na wc dva krat v noci. Nevazila som sa lebo nemam vahu, ale brucho mam urcite mensie. Vam sa ako darilo? Uz ste na ceste za stihlou liniou dlhsie, tak len vydrzat :-)

Henii

ahoj patricia, tak stal za to ten jogurt ze? :)
tak ja som si vcera dala trochu aj z kolaca, takze som porusila :) no a idem na vikend prec, tak sa stretnem s roznymi nastrahami :) tak uvidime po vikende :)