Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
indeers

Dnes mi povedali ze mam pozitivnu boreliozu po všetkých krvnych vysetreniach ktoré boli výborne akurat zvýsený zapal pokaždé...a teraz po roku mi spravili tieto testy na boreliozu a boli pozitivne...chcel by som sa opýtat či je tu niekto kto to prekonal a ako sa mam k tomu stavať?alebo ako ju zničím a vyženiem z tela?sú aj nejaké alternatívne metody popri antibiotikách? Mam 18 rokov a najviac mi zasiahla asi klby ale mavam aj caste bolesti brucha a pobrušia a v slabinach aj na hrudi no často mi behajú tie bolesti hore dole niekedy ma bolia kosti inokedy tie bolesti vystreluju... atd je toho vela dakujem za odpovede

indeers

ah ono su to dost drahe lieky...a z vizcerych stranok nechcem objednavat lebo to bude este drahsie ked tak najradsej by som sa sustredil na stranku iherb.com tam sa nenajde ten extrakt z olivovych listov? Aspon taky co moze byt ucinnejsi?

RNG

oprava, olivovych listov
Ja tieto osobne kupujem zo acansonvitamins, kde maju aj take, co maju 150 mg oleuropeinu na jednu kapsulu. Ine firmy to maju ovela drahsie a slabsie.Ale Swanson ma zase vysoke postovne, takze sa tam oplati objednavat len vacsie objednavky zo Slovenska. Ja mam tu vyhodu, ze v ramci USA, kde zijem je miestne postovne zo swansonvitamins nizke.

RNG

Odporucam najma extrakt z olicovych listov, kde davka oleuropeinu musi byt 3 x 300 mg intenzivne a 2 x 150 mg dlhodobo. Tiez kvapky samento, banderol a coumanda, davka 2 x 15 kvapiek z kazdeho,
Samozrejme aby si nemal uhynovu/herxheimerovu reakciu zacinas z ovela nizsich davok a podla reakcie tela postupne zvysujes az na odporucenu, tj co ti telo dovoli.

RNG

iherb ma na Slovensko cenu 4 alebo 6 dolarov za male objednavky, za vacsie podla vahy.A maju este stale zlavny kupon pre prvonakupcov, najdes ho na rng.nazory.eu na pravej strane, kde su uvedene aj ine firmy, z ktorych si mnoho Slovakov dnes doplnky objednava.

indeers

ako som pozeral na vasich strankach a urcite by som si racej vybral prirodnu cestu liecby a cital som ze je lepsie objednavat zo zahranicia tak sa chcem opytat aka je cena za odoslanie npr.z iherb.co, na slovensko? a ktore produkty by ste mi doporucili? -odkaz odstránený- napriklad tento je spravny?

vmd

RNG prosim Vas, doporucujete najprv infekcie odmaskovat, mam to chapat tak, ze mam uzivat NAC a serrapeptazu bez extraktu z olivovych listov, ak ano, ako dlho ich mam brat a potom dalej ich uzivat s extraktom? Dakujem za Vas cas.

RNG

Inac boreioza sa neda prechodit, aj ked sa niekedy nacas neprejavuje, jej tri formy, bakterialna, vnutrobunecny parazit=L-forma a spor sa nedaju len tak lahko vynicit ani len trojkombinaciou antibiotik a potom sa to samozrejme vracia spat, vlastne nie vracia, lebo to nikdy neodislo celkom.

RNG

Vilcacora=una de gato=uncaria tometosa=cat's claw je uzitocna bylina, ale caj z nej musi byt z velkeho mnozstva , az 18 gramov, aby bol ucinny na rozne choroby.

Specializovany ucinny vytazok z nej pod menom Samento,alebo Prima una de gato som tu uz spominal. Tento ma koncentrovane uzitocne latky(POA= pentacyklicke oxindolove alkaloidy)) a je zbaveny latok, co mu ucinnost znizuju(TOA=tetracyklicke oxindolove alkaloidy) a je uz davnejsie odporucany a osvedceny na boreliozu mnohymi lekarmi.

indeers

No cital som na internete ze dobry je aj caj z vilcacory tak som si ho zaobstaral...myslite ze to mozem byt aj pocas antibiotik?...Som zvedavy co mi dotorka predpise lebo jeden doktor hovori ze to je pozitivne a moja obvodna ze to musi poslat aby to overili ze to mozem mat prechodenu boreliozu z minulosti...aj ked teraz mam strasne bolesti klbov a arytmie a pocity necitlivosti tak zatial sa snazim pomahat si alternativne...