Slabost, unava, precitlivelost, uzkost

Príspevok v téme: Slabost, unava, precitlivelost, uzkost
Liaskonka

Ahojte..

Chcem sa spytat ci niekto preziva podobne pocity ako ja. Uz neviem co mam robit. Zacalo sa to spolocne s novou pracou. Pri chodzi som zacala mat gucu v hrdle a nemohla som na par sekund vobec prehlat. Podotykam , ze to bolo vzdy po praci. Neskor sa mi pridruzil tlak na prsiach a tlak v oblasti nad zaludkom. Teraz po par mesiacoch po prechodenych prieduskovych virozach z klimy a zleho vzduchu v praci sa mi tazko dychalo. Lenze tieto stavy neprechadzaju, pridruzilo sa mi tocenie hlavy, tym ze mam stale upchaty nos tak nemozem dychat az to vyvrcholilo krcami v rukach.Vykrucalo mi prsty. Tiez ma pocit akoby mi po kazdom jedle netravilo a je mi tazko. Musim si dat sodu, alebo nieco podobne. Je mi z toho do placu. Pneumolog mi robil spirometriu , ta dopadla celkom ok. Este idem na krv. Naposledy mi krv brali v zime, to som uz pracovala v tej praci a vysledky boli ok okrem protilatok na stitnu zlazu, ktore su podla lekara v norme. CO ma najviac trapi je, ze toto prezivam uz dlhsiu dobu a zacinam byt precitlivela na vsetko, na kazdy priznak atd. Nemam energiu, nevladzem a netesim sa. Ked idem do uzavreteho priestoru ako je elektricka tak mam strasny tlak na hrudi a toci sa mi hlava. Mam pocit ze odpadnem.

Liaskonka

Karolinka dakujem,si zlata. Snazim sa byt kludna, nestresovat sa a ked sa ukludnim tak sa to vrati a zase cele od znova. Najhorsie je ze sa budim raz za cas zo spania ze nemozem dychat. To ma strasne vycerpava.

karolinka122

vsetko mas zo psychiky, je to uzkost, co vytvara tieto pocity, moze to vyustit niekedy az do paniky. Uvedom si , ze si zdrava, ze sa nato neumiera, aj ked sa tak citis niekedy, skus co najviac relaxovat, nauc sa aj doma uvolnovacie techniky, lahnut si, uvolnit telo a na nic nemysliet, skus jogu, vetraj si hlavu v prirode, nasad vitaminy sk. B, magnezium, zdrava strava, vela vitaminov, vela vody pit, dostatok spanku, ak nepomoze, skus psychologa, toto ma naozaj ovela viac ludi, ako by si cakala...