Vyhodia ma z VŠ

oui.

henra, mne v druhom rocniku na medicine povedal na skuske z bichemie profesor, ze jedine, co mi chyba, je sebadovera, ze vedomosti by boli, aj schopnosti, ale neverim si v tom, ze to dako dam. a fakt som neverila, uz v prvom rocniku som myslela, ze nemam na tak tazkej skole co hladat. a vies co? mala som prerusene, ale dnes mam 3 tyzdne do zaveru piateho rocnika a takto o rok budem mat mozno tri tyzdne do ziskania lekarskeho titulu ;) takze ja Ti hovorim, hlavu hore, nevzdavaj sa, nestoji cela skola len na jednom kadavri, zasa, tam ani priestorova orientacia niekedy nie je nic platna, ked realita je uplne ina, ako obrazky v knihach :)

henra77890

predmety by mi určite uznali, s tým by nebol problém.... len ako som už písala, zo stresu z tejto školy (ale boli v tom určite aj iné okolnosti ktoré sa mi to nechce rozpisovať) som skončila na antidepresívach, a bojím sa čo by tu so mnou urobilo viac rokov... množstvo učenia som zvládala, len nie ten stres okolo miliónov zápočtov za jeden semester :(

0vecka

ak to chces dokoncit tak zacni studovat znova... pri troche stastia ti uznaju predmety..snad nechces skoncit kvoli jednej skuske? za rok sa to nedokazes naucit? Neviem no ak je toto jedina prekazka tak sa dost divim ze to nechces skusit znova...

co sa gramatiky tyka tak chces byt veterinarka a nie jazykovedkyna preot fakt nechapem co komu do toho ja tiez pisem ako tatar...

henra77890

ďakujem za rady konečne :) ja viem že anatómia bude všade ale rozhodne si nemyslím že v takom rozsahu ... písala somsi s jednou babou čo študuje špeciálne chovateľstvo a keď som počula ich rozsah anatómie tak mi bolo smiešne :D ja som preto skutočne urobila všetko, nemala som problém sa to nabifliť mne tie latinské názvy nerobili problém... len ich potom ukázať na niakej zosušenej zdochline... nevedela som sa v tom orientovať absolútne , myslím že jedine v tomto bol môj problém, nemám žiadnu obrazovú pamäť bohužial... bol to môj sen, ale tak treba ísť ďalej :)

a nemyslím si, že bol problém dostať sa na tú veterinu, ale kopa ľudí povypadávalo už na prvom semestri s ktorým som ja problém nemala ... a to sme naozaj nemali ľahké predmety.... a skúškové som robila s diagnózou ťažká depresia a na AD, a dala som, ja som na seba hrdá :) preto si tu ľudia môžu písať hocičo o mojej inteligencii a vzdelanosti, ja poznám svoju vlastnú hodnotu :) a vulgárny slovník mám keď ma niekto naštve, to si priznám a ospravedlnujem sa za to, vhodné to nebolo ale čo už :)

k tej rade že by som mala ísť študovať niečo s lepším uplatnením, ale ja si naozaj neviem predstaviť čo by to bolo ... maturovala som z biológie a chémie na jednotky, prijali ma na veľa škôl, ale zas samotná biológia ma moc nebaví, a nechcem robiť niekde v labáku

Matina01

Odborov máš na výber viac ako napr.: hypoterapia, alebo aj odbory na našej univerzite (kynológia,..)ale anatómiu budeš mať všade.
Anatómiu sa musíš nabifliť a presedieť nad ňou hodiny, inak to nejde.

tstekvickats

choj na SPU v nitre tam sa venujú zviertám....môj priateľ konkrétne študoval manažment živočíšnej výroby a s týmto oborom nemáš problém uplatniť sa (len málo platia)....určite v nitre si popozeraj odbory nejaké možno ťa tam niečo zaujme

Nela41

Vy ste tu vsetci strasne inteligentni a studovani ako pozeram. Idete sa zasrat kvoli nejakej chybe v slove. Vedte tu debatu na 10 stran ako zvyknete uplne o nicom.
A urazajte dalej to dievca. Chcem vidiet kolko z vas by sa vobec dostalo na tu veterinu. To ze ovladate pravopis z vas nerobi mudrych ludi, skor otravnych parazitov na forach.

A k tebe dievcina, podla mna by si sa mala popozerat po inych studijnych programoch ako su tieto zvieracie veci. Ja chapem lubis zvieratka, ale mysli realne.. myslis si ze mas sancu sa po skole zamesnat? Lebo ja o tom vazne pochybujem uz len ked sa bavime o veterine nie to o nejakych vedlajsich vymyslenych odboroch. Zvieratam sa mozes venovat vo volnom case.
A inak este by som nezatracovala veterinu u nas tiez stale niekto panikari ze ho vyhodia a este sme zatial cela skupina takze asi tak

Hrac

Vzdelavaj sa ale po kazdej stranke. S takym vulgarnym slovnikom a vymyslanim si neznamych slov je jedno ci mas vysku, lebo s tymto sa radis medzi tych, co ani strednu nedokoncili ;-)