Mam vsetko a pritom nemam nic

detaflii

Skús nejaký šport, koníček :) ja som tiež mala také obdobie až kým som nezačala chodiť do posilky ( nie žeby som chudla) normálne posilujem ..naplna ma to :)

redka

niekomu pomoze, ak na cas vypadne zo zabehnutych kolaji... proste odides niekam na vlastnu past a sama alebo s nejakym dobrym znamym... tak aby si bola odkazana viac menej sama na seba, aby si sa musela o seba postarat alebo aby si sa musela starat o niekoho, kto je na tebe zavisly... resp niekomu pomozu aj take veci ako je dobrovolnicky cinnost napriklad niekde v afrike a podobne... aby si si uvedomila ze na com zalezi a o com je zivot...

anabell

tak potom nemas vsetko co by si chcela ked nie si stastna, materialne veci tie ti pocit stastia neprinesu ...mozno na okamih .. po prve nezij v strachu z buducnosti ten ta okrada o radost z pritomnosti a aj tak nik z nas nevie co pride a vacsinou si namyslime veci co sa ani nestanu resp vsetko skonci dobre :)a urcite boli a su veci co ta kedysi tesili len teraz mas take obdobie ... treba sa niecim zamestnat ist si za nejakym snom cielom obklopit sa pozitivnymi ludmi a ani sa nenazdas a ten pocit stastia pride zas ...kazdy ma niekedy take obdobia

joro

A čo tak nejaký dobrý kamaráti, to občas mávame každý také zlé nálady nebuť smutná teš sa zo života si tu len raz celý život máš pred sebou alebo pre skús si občas s niekym len tak písať aj to pomôže ked sa máš komu vykecať