Začínam sa cítiť osamelo...

Príspevok v téme: Začínam sa cítiť osamelo...
angelot

Skúsim to zhrnúť takto - cítim sa zvláštne v tomto svete, akoby som sem nepatrila. Som príliš citlivá, príliš empatická, mám úplne iné názory na veci ako okolie(sú ľudia, ktorý majú obdobné, ale ich nie je veľa a nie vždy v tej spoločnosti v akej sa nachádzam)...Odkedy mám nových spolužiakov, nemám ani kamarátku, ľudia s ktorými som si rozumela sú porozlietaní všade tade a vidíme sa tak raz, dva krat za rok. Snažila som sa vytvoriť nové vzťahy, ale s týmito ľuďmi to nejde, buď niekoho ohovárajú,alebo ich názory sú fakt také..detinské.. keď zmením tému na niečo inteligentné dosť dlho ich to nebaví. Proste sa s nimi nudím a cítim sa sama. Oni ma zas berú ako tichú a nevýraznú, len to je tým, že mňa nebaví byť s nimi.
Ide o to, že v poslednej dobe som sa začala cítiť kvôli tomu tak sama. Mám priateľa, ale to jasné že nestačí. Nemám sa komu vyrozprávať, začína mi z toho šibať. Fakt už neviem čo mám robiť...žiadna rada mi asi nepomôže:) ale chcem vedieť váš pohľad na vec a či je tu niekto kto zažíva niečo podobné

joro

Ludia čo sa vymykajú z normálu si vždy ťažko najdu niekoho s kým by sa mohli porozprávať alebo zdôveriť sa musíš hladať možno sa niekto nájde, asi najlepšie je byť priemerny, ale keby to bolo také jednoduché, nezúfaj.
Držím palce

miki25

áno zažíva to je aj môj problém len mám to ešte o niečo horšie. vzhľadom k tomu, že som nielen inteligentný, ale aj extrémne silná osobnosť. teda aspoň viacero ľudí mi tvrdilo, že s takýmto charakterom sa nestretlo nikdy.. osobne som skromný chalan, nematerialistický chalan, plachší ako väčšina ľudí. bohužiaľ ľudia sa ma boja, keďže dokážem prekvapiť. proste čudák no, už mám tendencie sa tiež uzatvárať podobným spôsobom, ale skúsim sa vždy baviť s novými väčšinou...