Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikony - gulovite alebo anatomicke

Príspevok v téme: Silikony - gulovite alebo anatomicke
pupik333

Ahojte, mam 26, zatial som bez deti. Chystam sa ist teraz v auguste na konzultaciu ohladom zvacsenia prs. Neviem sa vsak rozhodnut, aky tvar prsnych implantatov mam zvolit. Mam maly hrudnik, pouzivam podprsenku velkosti 70A, dobre su mi aj 65B. Chcem si ich zvacsit na plnsie trojky. Viem, ze anatomicke mi urobia padnutejsie prsia, co urobi prirodzenejsi vzhlad, ale na druhej strane som citala, ze je tam velke riziko zmeny tvaru poprsia po tehotenstve, pri gulovitych take problemy nie su. Poprosim o komentare zien, ktore tu plastiku podstupili a vedeli by mi poradit s vyberom....

lenka.b.

Neviem ako v Prahe, ale u nás majú tiež nový tvar, ktorý nie je guľovitý ani anatomický, ale je kónický s prirodzeným push-up efektom. Sú potiahnuté polyuretánovou penou, ktorá odoláva práve gravitácii, takže prsia neovisnú ani po rokoch, stále zostanú na tom istom mieste bez zmeny a bez rotácie. Vykazujú najmenší výskyt kapsulárnych kontraktúr (do 1%). Viac na:http:premiumimplant.eu. Dostupné už aj v BA: Esthemed, Interklinik (Dr.Rácz), v BB: Aesthetica.

ivana.z

Ahoj, neviem ako u nas ale v Prahe maju uz aj tzv ergonomicke tvary, co znamena ze nie su ani gulovite ani anatomicke ale ze sa uplne prisposobia prirodzenemu tvaru aj gravitacii takze ked si lahnes tak ti nebudu trcat neprirodzene do vzduchu :D viac o tom pisu v clanku na zena-in: zena-in.cz

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.