Ako zistím ci nie som blazon

Príspevok v téme: Ako zistím ci nie som blazon
Sendysendy

Dobrý den....ako začať.... Skúsim opísať to co ma trápi....nedávno som videla v telke jeden film... Stručne šlo v nom o to ze chlapík bol psychicky na tom zle.... Mal uz dlhu dobu mŕtvu manželku a dve dcéry.... No on ich reálne videl počul myslel si ze ich objíma.... Dokonca s manželkou aj telefonoval a dal k telefónu aj lekára ktorý ju samozrejme nepočul kedže bola mŕtva..... Proste pointa bola v tom ze chlapík bol tak psychicky chorý ze si myslel ze všetci klamu a on normalne žije zo svojou rodinou..... A tu sa začína moje trápenie.... Ako zistím ci i ja na tom niesom rovnako.... Co ak nedajbože moja rodina neexistuje a ja si to v chorej hlave iba namyslam.... Co ak moji blízky hrajú so mnou hru len aby ma nerozrusili.... Viem vyzneje to cele možno primitívne a smiešne ale ked sa človek nad tým zamysli tak pre chorého jedinca je práve jeho realita reálna a všetci okolo su chorí zlí.... A nikdy ho nikto nepresvedčí ze je to inak..... Ako sa da zistit ci to co prežívame je reálne a nie len naše predstavy chorej mysle.... Lebo chorý človek ma tak silne halucinácie ze si naozaj mysli ze to tak je kedže vsetko " vidí" cíti"..... Stale to mam v hlave mam čoraz väčší strach ze som možno jedna s nich.... Zblaznena niekde na psychiatrii.... Prosím nejeitizujte a nevysmuevajte sa... Potrebujem len poradiť povzbudiť....

keysha777

Bol to iba FILM nie skutocnost!! .. zobud sa zijes v REALITE nieje to ziaden sen nic si nepredstavujes a nestane sa to o par rokov,zijes v pritomnosti zo svojou rodinou a ludmi na okolo su pri tebe a vsetko sa deje naozaj..uvedom sa a zabudni na ten film co najrychlejsie lebo takimto sposobom rozmyslania sa dostanes na psychiatriu.

Sharon85

Sendysendy, co to bol za film?? celkom rada by som si ho pozrela :)
A ako rozoznas ci si normalna?? netusim, lebo podla mojho nazoru je strasne lahke urobit z normalneho cloveka blazna, aj ked nim v skutocnosti nie je... :D haluz co? proste musis verit sama sebe a tomu co povazujes ty za normalne. aj ked uple chapem ako si to myslela s tym, ze ten chory aj tu svoju predastavu berie ako realitu a tak to tazko rozozna... kazdopadne zaujimava tema, no myslim si, ze si uplne normalna - kedze toto vsetko pripustas a rozmyslas nad tym (chory by to podla mna nerobil, ale ktovie), max. mas naozaj len paranoidne myslienky... ale pozor, nech to nezajde prilis daleko...

Sallynka

Podľa mňa si si ten film zobrala moc osobne. To je celé. Vôbec netuším koľko máš rokov, ale tipujem, že si ešte v období puberty...

Sallynka

LOL :D To si čo pozerala za film? Snáď si nemyslíš, že si v Matrixe? :D
A pozor, existujú ešte aj mimozemšťania a im podobná háveď. :D Ale inak si ma pobavila.

Sendysendy

Sejla 100 bodov hahahahaha uz sa budem radsej takýmto filmom vyhýbať .... Som riadne trápna co.....ked si to cele spätne citam tak to fakt zneje strestene....,este som nepozerala nočnú moru lebo by som ani spať nešla....;)

Sejla

Sakra, tak už si na to došla, kto by to bol povedal, že budeš taká šikovná a prídeš na to divadlo, čo na teba všetci hráme hm

Fero M.

jednoou fackou by som ťa utvrdil v tom ze nesnivas.

PS: prestan pozerat idiotske filny a uz vpbec horory ak mas sklony k bludom.

Ak by si to napisala v anglictine tak by som to bral ako normalneho americana ktory veri za aj zombici existuju lebo to islo v kine.
Alo nehnevaj sa ale ludia sa budu smiat tak ci tak aj ked to mozno myslis uprimne. Hlavne sa pritiahni lanom k zemeguli.