Poradili by ste mi kadernicku - BA?

Príspevok v téme: Poradili by ste mi kadernicku - BA?
miau20

Ahojte, potrebovala by som poradit, uz vyse roka som u žiadnej pre istotu ani nebola, pomaly z nich mam panický strach, vzdy ked som nejaku skúsila dopadlo to katastrofálne najprv jedna co mi odstrihla surovo 30cm z vlasov na tzv. vlasy do postupna, spravila mi kraasne schody :D u ďalšej som si bola dat stiahnut farbu z uhlovo-čiernej na hnedú, po pol hodine a nacapanej farbe na hlave som sa spýtala ci to fakt stiahne z tej čiernej tak na mna vyvalena kukala ze ci mam cierne vlasy (ciernejsie uz fakt byt nemohli :D) a jedna co bola dobra sa odsťahovala, preto zháňam nejaku šikovnu, poznáte nejaku taku? :)

Lola BA

no teraz praveze sa chystam si to dat nejak dopostupna :D o tyzden ti mozem napisat ci to splnilo moje ocakavania :D
kadernicka sa vola Dominika a naposledy mi to nedosekala ale minule som to chcela len tak aby smerom ku koncom vlasy prestrihala aby neboli v jednakej dlzke, na to su take špecialne noznicky, ktore konce vlasov prestrihaju, uberu im z objemu a nebude to zosekane, a ma tie noznicky:)tak dufam ma o tyzden nesklame.

miau20

neskusala si nahodou zostrih dopostupna? momentalne mam dost dlhe svoje, lenze su tazke a splasnute tak chcem skusit skrátiť trosku a tak pekne dopostupna len sa bojim ist len tak skusit niekam ze co to da

Lola BA

Ahoj, a cenovo ti to je viac-menej jedno alebo hladas len lacnu kadernicku?
Ja tiez stale hladam vhodnu ale naposledy som bola tu www.clamon.sk a bola som velmi spokojna, teraz tam idem o tyzden akurat a ked to dobre dopadne, uz len tam budem chodit:)