Alergia oči na 3D mihalnice

Príspevok v téme: Alergia oči na 3D mihalnice
zuzliatko

Zdravim všetky kočky s 3d mihalnicami.3D mihalnice si už dávam robiť rok aj s trojmesačnou pauzov. Už 3x po sebe sledujem,že mám neskutočnu alergicku reakciu a kozmetičku tu istu.Po takých troch hodinách po nanesení mi oči totalne sčervenaju,stiahne sa mi priedušnica čo ma začne velmi dusiť,spustí sa totálna nádcha a,že v noci nespíte, tak o tom radšej ani nehovorím,ráno oči celé zatečené žltým zlepeným víronom,svrbia režu.Ja to nechápem, zo začiatku som to nemávala,trvá to tak 2-3 dni a potom je dobre.Poradte mi prečo to tak reaguje, keď som to predtým nemávala...Dík.žužu

Miaana

Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze ak sa alergia na mihalnice objavi,tak ani po prestavke sa toho nezbavite a alergia sa vam vrati po hoc akej dlhej prestavke a je jedno, ze ake lepidlo sa pouzije

margott

Zuzliatko, ja som nosila 3D rok bez prestavky.. a zrazu som spozorovala napuchnute lave horne viecko. Dala som si na to masticku, preslo to. Myslela som si, ze som si nieco zaniesla do oka, nosim totiz kontaktne sosovky. Viecko odpuchlo, ale stale som pocitovala nutkanie chytat sa oci, viecok, mihalnic, zrazu som ich zacala viac vnimat a oci som mala tazke - kozmeticka bola ta ista, material ten isty.. Potom som sla na dorabku, bolo to akurat 30. decembra, nech som pekna na Silvestra - rano vstanem, oci opuchnute. Nakoniec som sla na pohotovost, kde mi predpisali masticku, tabletky na alergiu a pichli mi do zadku injekciu. Po par dnoch som odpuchla, ale nedala som si pokoj, este raz som si nechala mihalnicky aplikovat a par dni na to sli dole, inak sa nedalo.
co som si vygooglila a pozistovala od inych kozmeticiek, po case sa moze vytvorit alergicka reakcia a clovek sa jej uz vraj nezbavi,... osobne dufam, ze to nie je pravda a ze po pauze to bude ok. Rada by som to opat skusila, akurat len so specialnym lepidlom na citlive oci.