Má ešte záujem?

Príspevok v téme: Má ešte záujem?
lola2335

Ahojte rada by som sa poradila. Mám chlapca sme spolu 2 mesiace a všetko išlo úplne v pohode, no posledné 2 týždne sa začal správať nejak inak. Predtým mi stále písal volal ma vonku. Teraz sa stane že sa niekedy aj 2 dni neozve a musím sa mu ozvať ja. Spolu sme tak maximalne 3 krát do týžňa. Keď sa začnem k nemu správať hnusne aby to konečne pochopil začne hovoriť že sa urážam kvôli ničomu ale keď sme spolu je všetko ok tak neviem či si to nahováram alebo nie a či sa v takom vzťahu oplatí ostať.

lilyiankaa

pozri ste spolu málo, tak možno aj preto sa ti neozýva každý deň, neviem koľko máte rokov, ale predpokladám, že -násť... ak sa neozve,tak nevadí, veď hlavné snáď je, že ťa potom zavolá von a ste spolu nie? a nebuď k nemu hnusná, to ti nepomôže .. možno on predtým žiadne dievča nemal a nevie čo to obnáša

lola2335

vôbec nenapíše ani nezavolá a povedala som mu že či sa ani ozvať nevie a on len odvrkol že nebol na fb. A jasné že tú slobodu mu brať nechcem ved ani ja by som nechcela jeden z tých vztahov čo si stále píšu volajú a sú stále spolu ale zase aby sa vôbec neozval to je už trochu moc na mňa

lilyiankaa

a skúsila si mu to povedať, čo ťa trápi? že sa dva dni neozve? spýtaj sa ho prečo, ale tak treba aj slobodu a cas na seba a ten mu nechaj ... vôbec ti za tie dva dni nenapíše alebo ťa len nezavolá von?