Praskne mi srdce

Príspevok v téme: Praskne mi srdce
velastastia

uz nevladzem,akurat som pozerala fotky od mojho byvaleho ako sa objima so svojou novon laskov,najhorsie na tom je ze im to prajem...zelam mu nech je stastny ale ide ma puknut srdce...je to pocit ktory by som nepriala ani najhorsiemu nepriatelovi...boli sme spolu strasne vela rokov spolu...odisla mi polka srdca...ako sa da zit dalej...nevlazdem a neda sa mi ani plakat...viem toto je len malickost oproti vasim problemom ale ja ich mam omnoho viac ale nemam sil o nich hovorit

velastastia

no to mas asi naozaj stastie,ja ju dokonca poznam,je to strasne mile dievca...a vsetci nasi spolocny znami im lajkuju a komentuju fotky aky su nahderny a zladeny...neviem preco ale neda mi to vzdy sa mrknut na profil co maju nove a potom mi je s toho zle...je to take pokusenie...neviem co je lepsie ci vediet ze ma novu lasku alebo nevediet a premyslat kedy mi to niekto povie..to by bol asi vedsi sok...mozno sa takto rychlejsie spametam a casom to prejde

velastastia

Vedma...ano ja som niekedy malovala obrazy,bavilo ma to ...ma ich asi 5 kusiv...ale vsetky su prec...darovala som ich vzdy niekomu...ale jeden jediny som malovala asi pred pol rokom ...ten jediny mam...ked budem v pohode,tak urcite zase zacnem malovat...dakujem ti za krasne slova...potesila si ma...mas dobre srdce

vedma

Paradoxne v takychto chvilach sa odkryva tvoja skutocna dusa, aj tvoja kreativita..

mne pomaha akakolvek forma sebavyjadrenia, ci skrz hudbu, hranie na gitare, alebo si len tak malujem na platne s akrylkami..je to upokojujuce a zaroven liecive...pretoze mozes tie negativne myslienky vykricat napr. skrz spev, alebo namalovat nieco sice depresivne trebars, alebo naopak nieco radostne, napr. luku kvetov a potesis samu seba..

ked budes mat sil, skus si vymysliet nieco, co si este nikdy neskusila, ber to ako prilezitost, zapis sa na kurz, mozno si len treba zaspominat na svoje detske sny..

vedma

Vies, ja som po tejto skusenosti tiez chvilku zavahala a pytala sa, ci uz ani viera nestaci, ale beriem to ako skusku, hlavne to nejde hned...
tiez som sa pri priatelovi "stala lepsim clovekom",..dal mi vela.
ale potom je tu ta druha strana mince, takze...pride TO.

hlavne sa netreba trapit, nikto za to nestoji...

ale samozrejme tvoj zial je opodstatneny, ale pridu tie lepsie dni :)

velastastia

dakujem vedma...knihu Miluj svoj zivot som citala ...viem o com je ...dobra kniha,ale nejako som prestala verit a to je chyba...myslim si ze uz nikdy nenajdem takeho chlapa ako som mala,boli sme spolu 8 rokov...a on mi ukazal a naucil ma co to je laska...viem ze musim ist dalej a zatvorit kapitolu minulost...lahko sa to hovori...co uz...nemam k tomu uz asi ani co napisat...som bez slov

vedma

Hlavne sa netrap, srdce ti urcite nepukne, len si to netreba zelat, bo sila myslienok je silna..
treba si zelat pre seba len to najlepsie..nielen pre druhych.
Tvoj smutok, strach, uzkost z toho je samozrejme opodstatnena, myslim, ze kazdy z nas kto mal niekoho rad a prisiel o neho to vie pochopit...bojuj a nevzdavaj sa...
aj na Teba isto caka stastie, len treba vydrzat...to vravim aj sebe..tiez mi stroskotal nedavno vztah, s priatelom sme sa rozchadzali, schadzali...bo bol mladsi o 4 roky a nevidel v tom buducnost...a tiez si chce uzivat, navrhol mi dokonca aj otvoreny vztah..a pritom sam inicioval, ze budme spolu, verila som tomu, ale osud, karma, vesmir chce inak...tak ale konecne sa mi otvorili oci, bo so suknickarom by som isto nechcela zit...takze urcite nie si v tom sama..
a na margo tych fotiek, pred par dnami som vzhliadla, ze teraz ficia fotky tesne po sulozi..
ako vazne nekecam, to je uz huste a snazim sa byt na mile od tychto veci...preto ani nie som na facebooku..
takze treba byt pripraveny na vsetko :)
v horsich chvilach mi pomaha inak knizka od Louise L. Hay - Miluj svoj zivot, je o tom aj film na youtube,
knizka sa dala stiahnut aj z netu, ale teraz je to vraj nelegalne, tak si radsej kukni v knihkupectve ked tak..
je to isto pomocnik, treba len s laskou verit v lepsie dni :)

velastastia

dakujem vam ste mily...potesilo ma to aspon trocha...len problem je v tom ze on mi velmi pomahal vo vsetkom,a stale chce pomahat ale mne to nerobi dobre,...a povedat mu ze ho uz nikdy nechcem vidiet nemozem,lebo mi sme sa rozisli v dobrom...vlastne toho lutujem ale uz je neskoro...to si clovek uvedomi az ked ho stati...bohuzial on uz miluje inu aj ked mi povedal ze ja som bola jeho jedina laska...a fakt tomu verim ale ja som to nezvladla a ukoncila som to,,,so svojich psychickych dovodov...on bol extrovert a ja totalny introvert. s socialnou fobiou..nechcela som ho uz dalej trapit...

james bond

aale co by nezabudla, aspon trocha na zaciatok, spravne radia vymaz zo vsadial, neobzeraj profily, ziaden kontakt