Som psychicky na dne

Príspevok v téme: Som psychicky na dne
gabiikaa

ahojte potrebujem pomoc :( no mám taký problém že pred pár mesiecmi som spoznala takého užasného chlapca a hned sme boli kamaráti :) po čase sme išli prvý krát vonku na prechádzku :)a on o tom nevie že mne sa ežte stále páči a tak včera som sa dozvedela že on chce moju kamarátku s ktorou som dost čáásto :) no a on je povedal včera že by s nou aj poriešíl :( :( a dneska ked som s tou kamarátkou išla vonku za ním tak sa vždy len pomne pozeral a nanu nie a ked som tam bola aj ja tak bol uplne ticho níč nevravel len sa mna mna pozeral a proste níč a včera ked som tam vonku s nimi nebola tak sa s kamarátkou rozprával a všetko ale tak ja neviem čo mám robit ja ho chcem ežte stále len proste sa boojím že ma odmietne :( prosím poradte mi niečo ako sa mám zachovat som zúfala už proste nevládzem sa nanho pozerat a proste už neviem čo mám robit vždy ked ho uvidím tak proste spomeniem si že čo všetko sme spolu zažili a zrazu sa mi ani nepozravi len sa po mne pozerá a níč viacej prosim o radu ako mám pokračovat dakujem pekne :(

tvrdas

Povedz mu rovno, co od neho chces, vidis, ze Ta len provokuje ... asi sa chudak trochu boji o tom zacat prvy hovorit ...