Mám 14 a asi som tehotná

Príspevok v téme: Mám 14 a asi som tehotná
mkricilova

Ahojte mam 14 rokov o nedlho 15, vazne niesom pysna na to co tu pisem.. ale bohuzial uz sa stalo.. Priatel sa mi tam dole vystriekal.. bolo to 25.marca.. kramy som mala pred tym 7 marca. takze som nemala plodne dni... ale teraz je 13.marca a mne už 6 dni meškaju kramy.. a tak 3 dni ma boli v podbrusku... od coho to moze byt ? myslite ze by som mohla byt v tom ?.. poradte mi prosim

Hrac

V minulosti bolo normalne zacinat v tak skorom veku, aj skorsom ako je 14. V dnesnej dobe sa to ale stale oddialuje k vyssiemu veku. Teraz je lahke najst panny a panicov 25 rocnych a viac, co predtym v podstate neslo takych ludi najst. Tak naco to riesit? Autorka temy sem aj tak uz nepride...

0vecka

2 podlaha jj a co? mas patent na rozum ze sexovat treba kvoli oddanosti nejakej ideologie? odkial vies ake mala motivy?

a co ta vobec do toho?

podlaha

A kazdy by mal zit sexual. vtedy ked sa citi nato a chce to nie preto ze boze ja mam uz 18 ved uz musim alebo ja mam uz 30 musim niekoho zbalit rychlo. sprostost Kazdeho je to osobna vec ci zije alebo nezije sexualne a kedy ale v takom zasranom veku urcite nie.

podlaha

Navyse nieje ani dusevne zrela na sexualny styk. Vobec nema vedomost o com je pohlavne zit. Robila to bud na naliehanie toho blbca alebo zo zvedavosti.

podlaha

Ovca ty si debilko v 14 chces povedat ze je to normalne? Normalne je to u cigosov v osade ale nie u inteligentneho cloveka no co asi autorka temy nieje alebo je fak z rozvratenj rodiny.
A telo este nema vyvinute vyvin nieje dokonceny ani tie organy tam dole. Cim skor zacne clovek zit pohlavne tym je vyssie riziko ze bude mat vyssiu nachylnost na vznik rakoviny krcka maternice a maternice samotnej. Navyse jej moze narusit zdravie aj samotnej tehotenstvo. A nepis ze su to blaboly. Tie tvoje nazory extremne niekedy nemaju paru na fore.

0vecka

2 kejra a aky ma zmysel cakat? ked sa niekto na to citi a ma s kym tak sup do toho... tieto vyhovorky ze cakam je inak povedane nemam s kym najme ked to povie niekto kto ma 30

BenD

Leo- Pochybujem, že by to nejaká cigánka dávala na nejaké fórum, čiže s tvojím postojom, predpokladám, že ty sám si raklo. :)

leo000

isto si ciganka ked sustas uz od 14tich teda mozno uz aj bohvie odkedy a cigani maju vela deti tak najvyssi cas ze si vobec otehotnela meskas

kejra

Ty kokso to vážne v 14tich? No nie sme tu od toho aby sme ťa súdili, ale ty si asi neuvedomuješ, čo sex obnáša, mala by si s takýmito vecami čakat, ved preboha vieš aka si ešte na to mladá? Aj keby si teraz tehotná nebola, možeš toto všetko raz lutovat, prečo si nepočkala a podobne. Tiež ked som mala 13-14 tak sme s kamaratkami zacali o takych veciach bavit a uz v 15tich sme planovali neviem čo, ale počkala som do 18tky ked som spoznala niekoho s kým sa to oplatilo a ked si predstavim že by som to urobila v 14tke asi by som si teraz hlavu do stola trieskala, take hluposti

...ale teda k veci, tehotná byť nemusiš, možno ten menzes teraz dojde, a pretoťa boli to podbruško ale zase mala si plodne dni takze pravdepodobnost tam je a nie malá. Kolko ma vobec rokov tvoj priatel a co to je zas ze ani nepouzije ochranu a urobi sa do 14ročnej baby? Ja nechapem