Mám 14 a asi som tehotná

Príspevok v téme: Mám 14 a asi som tehotná
mkricilova

Ahojte mam 14 rokov o nedlho 15, vazne niesom pysna na to co tu pisem.. ale bohuzial uz sa stalo.. Priatel sa mi tam dole vystriekal.. bolo to 25.marca.. kramy som mala pred tym 7 marca. takze som nemala plodne dni... ale teraz je 13.marca a mne už 6 dni meškaju kramy.. a tak 3 dni ma boli v podbrusku... od coho to moze byt ? myslite ze by som mohla byt v tom ?.. poradte mi prosim

vych.poradca

ja keby si bola moja dcera tak ti taku zaj*bem ze zabudnes svoje meno ale ak by si bola moja dcera tak toto by si si nedovolila lebo ja by som mal dceru na urovni co by nemala cas na skory sex. Sa stavim ze ta ten chalanisko k tomu sexu pritlacil ze? Ty si mozno ani nechcela ale stacilo par chmatov chvatom ktorymi si zvlacnela a mal ho tam kde chcel. Co si nejaka ciganka ze uz sex v 14? Sama este niesi psych. zrela ale uz sexovat sa ti zachcelo? Decka nepodarene. Ked ide o alkohol cigaretky sex tak uz ste dospeli ale ked pride den Mikalas alebo ked sa valate po deckych ihriskach tak vtedy sa zazracne menite na deti. Taku prisnu moralku by som na vas zaviedol ze by ste len v pozore stali sopliaci zasrani!

excentrik

..este doplnim, co sa tehotenstva a s nim spojenych vysetreni tyka a zakona. Nezabudajme, ze lekari su povinni informovat policiu v pripade podozrenia zo spachania trestneho cinu. Kedze ma 14 rokov, tak to zrejme nezostane bez dohry. Odnesie si to zrejme otecko.

Agnes998

Co ju hned odsudzujete, nebola by prva ani posledna ktora otehotnela tak skoro. Zalezi len od nej ako sa rozhodne, ci si dieta necha alebo pojde na potrat. Mrkvicilova ale tehotna byt ani nemusis, vsak kup si test a uvidis. Ja som v tvojom veku este nemala pravidelne kramy a casto mi aj uplne vynechali. Ak by si v tom nebola, tak aspon mas poucenie do buducna a zas tak skoro sexovat snad nebudes. Kup si test a ak by bol pozitivny, musis to vydiskutovat s mamkou ze co dalej.

RNG

Smutna tema, dokazujuca, ako hrozne upadla moralka celej spolocnosti v poslednych 50 rokoch. A je to zamerne rozsirovane v tlaci a televizii zlocinnymi skupinami s pomocou aj podplatenych politikov, ktori by mali hladiet na uzitok naroda a nedovolit takyto rozpad spolocnosti.
Mlade matky maju zniceny zivot, deti casto vyrastaju bez dostatocnej opatery a tym rastie chudobna vrstva, spodina a zlocin.
Je to na zaplakanie.

excentrik

0vecka: ak by mal chlapec 14, tak to nie je koser, lebo trestnopravna zodpovednost je u nas zavedena od veku 14 rokov, hranica pre sexualnu sposobilost je 15, cize obaja by sa dopustili trestneho cinu suloze s maloletou osobou (alebo ako je to definovane).

Ak by mal on napr. 16 a ona 14, tak myslim, ze zakon porusuje len on, nie som si isty, ale myslim, ze "mat sex" nie je trestne pre osobu, ktora nedovrsila vek sposobilosti, ale len pre toho, kto ten styk s takouto osobou vykonava.. co je podla mna riadne hlupe a neferove, lebo ak ide o dobrovolny sex, tak zodpovednost by mali mat obaja.

nananaaana

A co ak "priatel sa mi tam dole vystriekal" neznamena, ze sa vystriekal dnu a dotycna je naivna panna, akych tu uz bolo neurekom ?

keysha777

Sprav si test, pripradne chod gynekologovi, meskat ti mozu aj s ineho dovodu nemusi to byt tehotenstvo,no ked to do teba dal je dost mozne ze si tehotna,mas 14 rokov myslim ze sama si dieta ,zivot pred sebou. A ked ides sexovat existuje aj kondom,aj antikoncepia,a tvoj priatel by mal trosku rozmyslat kam to da ked nechce byt ocinom :)

0vecka

2 fero111111 ona nespachala trestny cin a nevieme ci bol vobec spachany ak mal chlapec tiez 14 tak je to koser :-P..

navyse mi tu hovorime o novom zivote a tuto sa pomaly idu upalovat carodejnice... a preco by to nemala zvladnut?? nebola by prva ani posledna