Mám 14 a asi som tehotná

Príspevok v téme: Mám 14 a asi som tehotná
mkricilova

Ahojte mam 14 rokov o nedlho 15, vazne niesom pysna na to co tu pisem.. ale bohuzial uz sa stalo.. Priatel sa mi tam dole vystriekal.. bolo to 25.marca.. kramy som mala pred tym 7 marca. takze som nemala plodne dni... ale teraz je 13.marca a mne už 6 dni meškaju kramy.. a tak 3 dni ma boli v podbrusku... od coho to moze byt ? myslite ze by som mohla byt v tom ?.. poradte mi prosim

karolinka122

Neurobila nic zleho ... Nie, len privedie mozno na svet v 14 dieta, ked sama je dieta, niekto ho bude musiet zivit a vychovavat, lebo ona to nezvladne a pochybujem, to bude ten jej sampion, sama bude musiet dorobit skolu, aby z nej nieco bolo a to este potrva, cize ci neurobila nic zleho nikomu z nas, ale ked sa to dozvedia jej rodicia, co ich caka v ich veku , ked uz si mysleli, ze maju deti odrastene asi ich slak trafi, no mna by celkom iste a take dieta aj nieco stoji a ci nato budu mat dostatok financii zivit, satit a pod. okrem vydarenej dcerenky este jej dieta ...
Chuda dieta, to je ten posledny cloviecik , co zato moze...

fero111111

ona neurobila nic zle??? je pod zakonom to znamena ze sukat nemoze to uz je dost co urobila zle ... ked je nezodpovedny otec tak aspon matka sa mohla vediet spravat inac gratulujem ... si TEHOTNAAAAAAA

0vecka

2 Sejla typicka moralistka... sak ona neurobila nic zleho... zalezi ako to zoberu rodicia a ten jej fesak...je dost mozne ze vychova zdrave dieta a dozije sa aj svojich prapravnukov...

Sejla

Práveže v pohode nech sa dobre vystreluje, kým sa neukáže výsledok, nech má dobré ponaučenie do budúcna aby aspoň používala kondóm, keď už musí sexovať v 14stich.

ninaba

Barborka123M

nehovorím, že teraz treba ľudí za ich chyby chváliť, mala som tým iba na mysli, že treba vážiť slová. Všetci sme tu anonymní, nič o sebe nevieme, a ako sa hovorí, slovo môže byť niekedy silnejšie ako meč. Tieto fóra sú na jednej strane super, lebo sa človek dozvie veľa zaujímavého ale na druhej strane mám pocit, že sa tu veľa razy stretávajú ľudia, ktorí si potrebujú do niekoho kopnúť, byť na neho zlý, poprípade si tu liečiť svoje ego. Pri komunikácii je veľmi dôležitá forma. Tou istou vetou môžeš niekoho nasrať, pobaviť, ublížiť... ide iba o to ako to podáš. Písané slovo je iné, nie vždy je istota, že sa to pochopí správne. Iba chcem dať do pozornosti, že sa jedná o 14 ročné dieťa, ktoré rieši veľmi závažný problém. Nevieme, ako je na tom psychicky, takže treba byť ohľaduplný!

Barborka123M

ninaba, ak niekto nevie pouzivat rozum, musi za svoje ciny pykat a je jedno ci ide o 5 rocne dieta, alebo 70 rocneho dedka. Tak ako by som pykala ja, ak by som v 14 sexovala a malo to nasledky, tak ako pyka ten nastrocny chlapec, ktory zmrzacil koleno policajtky, tak ako pyka ktokolvek, kto urobil nieco, co nemal...
Chlacholenie tymto osobam nepomoze...

0vecka

no ako niekto pisal tak nieje pravda ze rodicia rozhodnu co s tym ak nesuhlasi s potratom tak s tym nic nezmozu...

kolko ma ten typek rokov tu by mohlo ist o trestny cin to ti pisem preto aby v pripade ze nechces aby isiel sediet tak mozes zatajit meno pred rodicmi ak ho nepoznaju....

kazdopadne meskanie este nemusi nic znamenat...

ninaba

Nikto neočakáva, že na diskusných fórach budú iba pozitívne reakcie. Jedno je však treba mať vždy na pamäti. Nikto z nás nevie, kto je ten človek, ktorý zadal tému, v akom je rozpoložení, ako je emočne vyspelý, odolný..., ako sa ho môžu dotknúť reakcie diskutujúcich, k akej reakcii ho môžu vyprovokovať. Preto treba voliť miernejší tón, hlavne ak sa jedná o -násťročných. Kočka má 14 rokov, je to ešte dieťa, tak to prosím berte do úvahy a nestresujte ju viac, ako je potrebné.

karolinka122

suhlasim s Multilevel..Niekde zlyhala rodicovska vychova, asi ta doma malo bili a malo ta zapriahali do povinnosti v domacnosti :D Ty by si sa mala riadit rozumom,nie ako zvieratko , ked mu pride prva ruja hned sa sucka prvemu otrci.. V 7. triede sa prave ucite, ako dochadza k oplodneniu, asi si zrovna chybala, mala si nieco dolezitejsie na praci..

MultiLevel

ivana.z, na verejnom fore mozes ocakavat vselico, len nie to, ze kazdy bude reagovat rovnako a nikto nenapise svoj osobny postoj k danej veci :)
A ze tato doba je taka, kedy je to normalne? Super...ale to neznamena, ze vsetci budeme na to prikyvovat a tvarit sa, ze je to okej :) Nie, nie je to okej