Sen v realite

Príspevok v téme: Sen v realite
simalaura

ahojte..mám taký dotaz.

včera sa mi stala zvláštna vec. Išl som s priateľom autobusom do mesta. Viem že na tej trase su popri ceste 2 kríže. Ja mám od detstva taký zvyk, že sa pri nich prežehnám, keď ideme okolo. Ale včera, keď autobus zastavil na jednej zastávke, tak som si bola proste zrazu 100% istá, že som tam v poslednej dobe zahliadla niekde v okoli kríž, tak som sa už chysala, že sa prežehnám, ale žiadny kríž tam nebol. Pamatala som si proste že som akoby šla v autobuse, zahliadla som ho a povedala som si, že sa zase musim proste prezehnat, ze nejako moc ich tu je..aj som si vedela vybavit ako vyzeral..ale prost etam nebol..nevedela som teda kde presne asi stal..a dnes si ho uz an neviem tak jasne vybavit..tak sa chcem spatat, ci sa vam uz niekedy stalo, že ste si pomylili sen s realitou..ze ste boli uplne presvedceni, že sa to fakt stalo..alebo som mala halucinacie alebo čo? som z toho mega zmatena..nechápem, prečo mi ta mysleinka proste napadla, ked tam nic take nie je..bolo to ako spomienka proste..len ja netusim, kedy sa to stalo..preto si myslim, ze sa mi to asi snivalo..aj to, ze uz si ho neviem tak presne vybavit ma trochu presviedca o tom, ze to bol asi sen..ale vydesilo ma to..tak sa chcem spytat, ci sa niekomu uz nieco take stalo, alebo zacinam blaznit? :D