Moje rozhodnutie mi zmenilo život..

Príspevok v téme: Moje rozhodnutie mi zmenilo život..
pink

Dlho som uvažovala nad tým komu lepšie povedané kam by som mohla napísať svoje trápeni,ktoré pretrvá už rok.

Mám priateľa s ktorým už 5 rokov žijem... No po čase ma tento vzťah omrzel.. Už to nieje take ako kedysi..
Rozhodla som sa teda že sa prihlásim na stránku kde budem môcť komunikovať aj s ľuďmi...
No stalo sa to čo som nečakala... Stretla som tam človeka do ktorého som sa zamilovala po prvých správach..a bolo to vzájomné...
Viem že vy ľudia to hneď okomentujete tým že som mladá a naivna,že tam sú všetci taký no toto bolo iné...
Jedným slovom bol výnimočný... Po necelom mesiaci bol ochotný za mnou prist a ani 400 km mu nerobilo problém,no najprv som chcela vyriešiť môj terajší vzťah aby som mohla byť slobodná... No nešlo to tak ľahko ako som si myslela...

Večer som priateľovi povedala že vy s ním nechcem byť... Záľubila som sa do iného muža,ktorému on nesiaha ani po členky...
Vtedy to začalo...
Zamkol ma v izbe a nechcel ma pustiť... Snažila som sa ho presvedcit no nešlo to... Vyhrážala som sa mu že ak ma nepustí tak sa otrávim... Ani to nepomohlo... Musela som pri ňom ostať ešte celú noc,ležala som na kraji posteli a čakala kedy bude ráno...
O 6 ráno som vstala a povedala mu že odchádzam k rodičom... A že neviem kedy prídem... Pustil ma...
Prišla som k rodičom a povedala som ho čo sa dialo.. Nebola tam žiadna ľútosť a ani som ju nečakala.... No ale predsa sú moji rodičia.. Mohli povedať že mi pomôžu vyriešiť problém miesto toho bránili priateľa... A neboli to len rodičia... Ale dokonca aj súrodenci.... Dvaja bratia... Jedina osoba ktora pri mne stala bola moja sestra...
Keď už sa rodičia ako tak s tým zmierili prišiel on... Veľmi som sa naňho tešila... A bol presne taký ako bol aj v písmenkach.. Nekonečné vášnivý... Pozorný.. Proste ako postava s toho najkrajšieho románu...
Pokiaľ neprišiel čas sa vratit domov... Bolo to najhoršie rozhodnutie života... Mala som sadnúť s ním do auta a odísť... No neurobila som to... Matka mi povedala že ak s ním odíde zabudne na to že som jej dcéra... To bolo to najhoršie čo mi mohla povedať.... Vždy som im zo všetkým ponáhľa.. A robila všetko čo som im videla na na očiach...
Rozlúčila som sa a odišla... No otočila som sa... Zbadala som ako kľači na zemi a place... Nechcel až odídem... Vrátila som sa teda naspäť k nemu a chytila mu ruku do svojich dlani.. Povedala som mu " účtum tí budem ruku držať po celý život vo svojich dlaniach miláčik... " vtedy sa postavil silno ma objal pobozkal a takto sme sa lúčili ďalšiu hodinu... Keď som otvorila dvere na dome mama na už čakala... Najprv sa bála že už neprídem no bola rada keď som sa vrátila...
Rozhodla som sa ju presvedcit aby ma s ním pustila... Že on sa ešte pre mňa otočí no nepustila ma.. Tak som šla spať.. Zavolala som mu ešte že nech si dáva pozor a tak to skončilo.... Na dalsi deň som vyzerala hrozne... Musela som si vziať tabletu na nervy aby som si aspoň na chvíľku oddýchla....
No v tom prišiel priateľ... S prsteňom... Požiadal ma o ruku.. No ja som sa mu smiala... Bola som s nervami v koncoch.. Samozrejme sa znova matka angažovala a dotlačila ma k tomu aby som ponuku prijala...
Nakoniec som sa k nemu musela vrátiť a som nešťastná... S tým mužom som to musela ukončiť.. Bolo to najhoršie rozhodnutie v mojom živote.. Nechcela som aby ma mňa donekonečná čakal.. Musel žiť aj svoj život... Tak som mu dala zbohom....
No to rešpektoval... A je tomu rok a ja o tom mužovi neviem nič... Vôbec nič... Ako sa objavil tak sa aj stratil....

Tak toto je môj zážitok ktorý sa ťahá somnou a myslím že sa bude ťahať somnou do konca života...
Ak sú tam chyby tak sa ospravedlňujem no písala som to cez telefón...
S pozdravom Pink

Fero M.

Este povedz ze byvas na kavovej plantazi a tlenovela ako vysita...
Ale ber to ako srandu nebudem rypat a necham vas zeny sa tu vybesniet na tejto teme :-)
PS: Nezabudnite ze chlapec je uz mozno aj stastne zadany
PS2: Najhorsie su vztahy zacate medzi 17-22 rokom zivote o dlzke tak 3-8 rojov, na 80% to konci rozchodom. Jeden zisti ze ho to nebavi ze su aj ine "moznosti" a je koniec. Ale kazdopadne ak nie si stastna takk sa netrap

Agnes998

Ak si s tymto muzom nestastna, tak od neho odid, ty s nim budes musiet zit cely zivot, nie tvoja rodina. Preco tak nechavas za seba rozhodovat vo vaznych veciach? Uz nie si male dieta, nemusis posluchat rodicov. Fakt nezijeme v Indii aby rodicia rozhodovali o tom, koho si musis zobrat a koho nemozes. Mamka bude mozno nejaky cas nastvana, ale pravdepodobne ju to skor ci neskor prejde. Je to tvoj zivot, prezi ho jak tebe vyhovuje, nezobud sa v patdesiatke ze si cely zivot prezila jak chceli druhy, si s muzom ktoreho nemas rada a cely tvoj zivot bol vlastne zbytocny.

Fero M.

Jak keby som svoju byvalu stretol...

Ta na jej smolu zvolila moznost pre princa a ten casom odisiel...

1. ak nie si stastna v tom vztahu tak to nema zmysel
2. rodina ti moze poradit nie rozhosnut za teba
3. za mesiac cez pismena sa tak namotat nie je normal..
4. si si ista ze aj ten chlapec to tak zobral? co ak je stastny?

Beriem to ako emocny skrat podporeny tvojim posobenim v stagnujucom vztahu.

lilyiankaa

práveže rodina by teraz mala pri tebe stáť, ona by mala vidieť, že ty si vo vzťahu nešťastná a držať s tebou a nie toho chumaja si ešte zastávať .. aj im by malo záležať na tom, aby ich dieťa bolo šťastné a nie celý život prežilo v traume a trápení .. tvojich rodičov nechápem

poetka

Ked som pisala prispevok, nevedela som, ze sa nechces vydavat. Ale vsetko aj tak plati. Uz len fakt, ze sa za neho nechces vydat, hovori sam za seba.

lilyiankaa

to my nevieme, prečo sa nechávaš riadiť inými ... celý život budeš nešťastná ty a nie iní ... tak sa spamätaj a niečo s tým rob ..

poetka

Som tip človeka ktorému záleží na tom aby bola najprv spokojná rodina potom ja...

To je dobra vlastnost, mysliet najprv na druhych. Ale pri tak zavaznom zivotnom rozhodnuti, ako vyber manzelskeho partnera, musia ist vsetky ohlady na rodinu, svokrovcov, surodencov a neviem koho este bokom. Musia. Ty si toho cloveka vezmes, nie oni. Ty s nim budes dennodenne zit, nie oni. Ty mu budes tou najblizsou osobou, nie oni. Ty ho budes musiet znasat, nie oni. Ty budes od neho tou najzranitelnejsou osobou, nie oni.

Manzelstvo NIE JE CHARITA. Je to slobodne rozhodnutie urobit toho druheho stastnym, lebo ho milujem. Lebo ako moze urobit druheho stastnym nestastna osoba? Navyse ak budes nestastna prave preto, ze budes s nim, tak je to ten najvaznejsi dovod rozist sa s nim hned a zaraz.

Bola si do toho vmanipulovana - a to je znakom neslobody. Nie je to tvoje rozhodnutie. Asi ti na nom ani velmi nezalezi. Tak je to jasne.

Lebo ak to neurobis, pravdepodobne to skonci takto: budes trpiet, budu medzi vami nezhody a hadky a skor ci neskor budes z toho vsetkeho obvinovat mamu. Ona je spokojna s otcom a ty musis byt s muzom, ktoreho si nechcela. Bude nepokoj s manzelom, nepokoj s rodicmi. Ak ti naozaj zalezi na rodine, nedopustis, aby to takto skoncilo.

Sejla

Pink, on to vie a nerešpektuje tvoje rozhodnutie a tým to hasne? Však ty úplne prenechávaš riadenie tvojho života druhým ľuďom. Ako môžeš byť taká submisívna?